Прокуратура пояснила, чому на ринку "Лісовий" демонтують кіоски

У ході прокурорської перевірки встановлено, що на кабельній лінії 10 кВ АК "Київенерго" в межах охоронних зон розташовані 53 торговельних павільйони без наявності документів.

Головним управлінням контролю за благоустроєм міста Києва на виконання припису прокуратури Деснянського району столиці розпочато демонтаж та вивезення незаконних тимчасових споруд, які розміщені в охоронних зонах на вулиці Кіото поряд зі станцією метро "Лісова". Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Як зазначається у повідомленні, у ході прокурорської перевірки встановлено, що на кабельній лінії 10 кВ АК "Київенерго" в межах охоронних зон розташовані 53 торговельних павільйони без наявності документів, що посвідчують право на земельну ділянку, та всупереч вимогам Закону України "Про електроенергетику" і Правил охорони електричних мереж, затвердженим Кабінетом міністрів.

Відповідно до акту Держінспекції промислової безпеки та охорони праці в хімічній промисловості та газовому господарстві, встановлення малих архітектурних форм за вказаною адресою створюють загрозу життю та здоров’ю людей, оскільки 48 споруд у порушення Правил охорони електричних мереж розташовано уздовж траси підземного газопроводу на відстані менше 2 м, 11 – безпосередньо на трасі.

Крім того, на ділянці в радіусі 20 м від входу (виходу) на станції метро "Лісова" незаконно влаштовано інших 14 МАФів, розташування яких суперечать вимогам Закону України "Про транспорт", інформує прокуратура.

Нагадаємо, у понеділок 16 травня вранці на ринку "Лісовий" силами міліції було розпочато демонтаж лотків та кіосків. Підприємці надали опір співробітникам правоохоронних органів, близько 10 осіб отримали поранення, вони були госпіталізовані. 12 осіб, як повідомлялося, було затримано за опір міліції.

Пізніше глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що кіоски біля метро "Лісова" зносили законно.

Читайте також:

Штурм ринку "Лісовий": Активіст заявив, що його побив командир "Беркута"

Штурм ринку "Лісовий": через бійку з міліцією затримано 12 осіб

У Києві знесення ринку перетворилося на побоїще

ВідеоПрокуратура пояснила, чому на ринку "Лісовий" демонтують кіоски

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: