Прокуратура просить звільнити звинуваченого у вбивстві Кушнарьова

Про амністію для Дмитра Завального, якого звинувачують у вбивстві за необережністю, попросила Харківська обласна прокуратура.

Прокуратура Харківської області направила до Харківського обласного апеляційного суду подання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з амністією Дмитра Завального, звинувачуваного в убивстві через необережність одного з лідерів Партії регіонів Євгена Кушнарьова.

Про це повідомив заступник прокурора Харківської області Олег Анпілогов.

За його словами, Завальний подав заяву про амністію на стадії ознайомлення його самого і його адвоката з матеріалами кримінальної справи. Анпілогов підписав відповідне подання 14 квітня.

Заступник харківського прокурора відзначив, що в такий спосіб прокуратура виконала закон про амністію від 12 грудня 2008 року.

Анпілогов також повідомив, що за кримінальною справою про смерть Кушнарьова Завальному висунуто звинувачення за ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу (убивство через необережність) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю).

"Сам факт написання Завальним заяви про амністію, на нашу думку, свідчить про визнання ним своєї провини", - наголосив Анпілогов і додав, що суд прийняв цю справу до розгляду.

Нагадаємо, відомий політик, народний депутат від Партії регіонів Євген Кушнарьов 16 січня 2007 року був поранений на полюванні. 17 січня Кушнарьов помер у Ізюмській лікарні Харківської області.

Кушнарьов був поранений пострілом з мисливського карабіна, який зробив помічник-консультант народного депутата Дмитра Шенцева Дмитро Завальний.

Ще в лютому 2007 року прокуратура Харківської області висунула Завальному звинувачення в убивстві через необережність. На початку лютого 2009 року слідчі дії у кримінальній справі за фактом вбивства Кушнарьова були завершені.

Читайте також:

Вбивця Кушнарьова просить амністії без суду

Слідство за справою Кушнарьова закінчено

Кушнарьову поставили пам'ятник

Янукович не вірить, що Кушнарьов загинув випадково

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: