Прокуратура розпочала розслідування щодо викрадення бойовиками 7 підлітків

Нібито неповнолітні скоїли вісім вибухів на об'єктах цивільної інфраструктури та військового призначення в Ясинуватій Донецької області.

Донецька прокуратура розпочала розслідування стосовно затримання терористами українських підлітків на окупованій території.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

"Затримання українських підлітків терористами на окупованій території – це злочин, який ми будемо розслідувати" - прокурор Донецької області Євген Бондаренко.

Варто зазначити, що в мережі Інтернет та на сайтах ЗМІ, які працюють на тимчасово окупованій терористами території, з'явилася інформація про те, що представниками псевдо-органу так званого міністерства державної безпеки "ДНР" затримані семеро підлітків, яких бойовики підозрюють у вчиненні злочинів.

Таку інформацію також оприлюднила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

"Правоохоронні органи Донеччини не можуть залишатися осторонь у цьому питанні. Зараз ми перевіряємо, чи відповідає ця інформація дійсності і вже сьогодні мною доручено внести вказані данні до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати слідство, - підкреслив прокурор Донецької області Євген Бондаренко. – Знущання над дітьми – це найжахливіший злочин, за який винні мають бути покарані".

Злочин кваліфіковано за статтею "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини за попередньою змовою групою осіб".

Тим часом, слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу стосовно співробітника силових структур України, який нібито залучав підлітків для скоєння вибухів на Донбасі, повідомляв ТАСС з посиланням на офіційного представника СК РФ Володимира Маркіна.

За його словами, з травня 2015 року по червень 2016 року за загальним керівництвом Рицька, семи неповнолітніми особами нібито було скоєно вісім вибухів на об'єктах цивільної інфраструктури та військового призначення в Ясинуватій Донецької області.

Раніше бойовики оприлюднили відео затримання та допиту неповнолітніх, яких звинувачують у здійсненні диверсій нібито на замовлення спецслужб України.

Зокрема вони нібито "підривали автомобілі, а також різні цивільні і військові об'єкти".

Імена затриманих дітей, згідно з повідомленням так званого "МГБ ДНР": Богдан Ковальчук, Арсеній Белавін, Владислав Пазушко, Денис Хмеленко, Ярослав Миронов, Максим Солодовников і Денис Коваль.

Залиште свій коментар

Наступна публікація