Прокуратура розшукує Пенчука

Прокуратура Донецької області оголосила в розшук директора торгового центру "Білий Лебідь" (Донецьк) Бориса Пенчука.

Пенчук
УНІАН
Борис Пенчук
Прокуратура Донецької області оголосила в розшук директора торгового центру "Білий Лебідь" (Донецьк), радника політради партії "Пора" Бориса Пенчука.

Про це повідомив Українським Новинам заступник начальника слідчого відділу Прокуратури Донецької області Олексій Куцурубенко.

З його слів, місцезнаходження Пенчука зараз не встановлено, тому було вирішено оголосити його в розшук.

"Його місцезнаходження невідомо, тому слідчий має право оголосити в розшук і призупинити слідство", - зазначив Куцурубенко.

З його слів, якби прокуратурі було відомо місцезнаходження Пенчука, йому було б висунене обвинувачення, закінчено слідство й було б прийняте остаточне рішення в справі, порушеній проти нього.

"У нас є інформація про те, що на території України його немає. Він нібито перебуває за кордоном", - сказав Куцурубенко.

Тим часом, зі слів заступника начальника слідчого відділу, батько Бориса Пенчука Володимир говорить слідству, що не знає, де перебуває його син.

Проти Володимира й Бориса Пенчуків у грудні 2006 року була порушена кримінальна справа за ознаками складу злочинів, передбачених ч.2 ст.383 і ч.2 ст.384 КК України, за фактом свідомо помилкового повідомлення органу дізнання про здійснення депутатом Верховної Ради Борисом Колесниковим особливо тяжких злочинів, а також за фактом дачі в ході досудового слідства свідомо неправдивих свідчень.

У березні Апеляційний суд Києва визнав законним закриття Генеральною прокуратурою кримінальної справи проти депутата Ради Колесникова (фракція Партії регіонів).

У грудні 2006 року Печерський районний суд Києва визнав законним закриття Генпрокуратурою справи проти Колесникова.

4 червня Генпрокуратура закрила справу проти Колесникова через відсутність складу злочину.

Колесников був затриманий 6 квітня 2005 року за порушеною в лютому кримінальною справою за фактом вимагання в 2002 році акцій торгового центра "Білий Лебідь" (Донецьк) в екс-голови правління торгового центру Володимира Пенчука (батька) і екс-директора ТЦ Бориса Пенчука (сина).

2 серпня 2005 року за рішенням Апеляційного суду Києва Колесников був звільнений, при цьому суд взяв з нього підписку про невиїзд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: