Прокуратура та СБУ провели одразу 15 обшуків щодо "Укрзалізниці"

Дата публікації
Прокуратура та СБУ провели одразу 15 обшуків щодо "Укрзалізниці"

УНІАН

Обшуки проводться у рамках кримінального провадження щодо зловживань, які допускались при взаємодії УЗ зі страховою компанією "Інтерполіс".

Сьогодні, 2 березня, слідчі прокуратури Києва спільно з СБівцями провели одночасно 15 обшуків у рамках кримінального провадження про зловживання в ПАТ "Укрзалізниця".

Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець з посиланням на інформацію заступника прокурора Андрія Андрєєва.

"Обшуки проходять в "Укрзалізниці", за місцями проживання фігурантів провадження, а також в офісах підприємств-контрагентів і в страховій компанії", – зазначила Максимець.

За її словами, наразі тривають слідчі дії.

Своєю чергою, заступник прокурора міста Києва Андрій Андрєєв повідомив УНН, що обшуки проводяться через співробітництво "Укрзалізниці" з компанією, яка страхує пасажирів, які купують залізничні квитки.

"Слідчі прокуратури міста Києва у співпраці з працівниками СБУ сьогодні провели 15 одночасних обшуків. Ці обшуки проводились в департаментах і підрозділах "Укрзалізиці" і пов'язані з кримінальним провадженням щодо зловживань, які допускались при взаємодії УЗ зі страховою компанією "Інтерполіс", — сказав Андрєєв.

Він також додав, що мають місце незаконні оборудки коштами, які надходять у цю страхову компанію, а саме шляхом перестрахування на приватних структурах таким чином, було виведено порядку 14 млн грн.

Крім того, за його даними Андрєєва, прокуратура досліджує у цьому кримінальному провадженні взаємовідносини УЗ з підприємствами-постачальниками дизельного палива. "Встановили ми два таких підприємства і загальні збитки від взаємодії з цими підприємствами складають на нашу думку порядку 120 млн грн", — сказав А.Андрєєв.

Нагадаємо, посадовців однієї з регіональних філій "Укрзалізниці" викрили на привласненні майже 20 мільйонів гривень. Як з'ясували силовики, зловмисники переводили гроші у готівку, використовуючи реквізити фірм з ознаками фіктивності.

Наступна публікація