Прокуратура України показала командування воєнізованої "Самооборони Криму" та оголосила йому підозру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Встановлено особи 900 членів формування.

Українські правоохоронці встановили повні анкетні дані 900 осіб, які входили до складу незаконно створеного збройного формування "Самооборона Криму".

Про це повідомляє прокуратура АРК.

Наразі 64 представникам НЗФ повідомлено про підозру за ст. 260 ККУ - створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань. Також їх оголошено у розшук.

Самооборона Криму_2

Зокрема, про підозру повідомлено 8 особам, які створили, фінансували та координували діяльність збройного формування, 15 особам, які керували так званими ротами "Самооборони Криму", 41 особі-учаснику збройного формування.

Самооборона Криму_1

Досудовим розслідуванням встановило, що "Самооборона Криму" мала організовану структуру військового типу, а саме єдиноначальність, підпорядкованість, чітку ієрархічність та дисципліну.

Самооборона Криму_3

Формування було озброєне вогнепальною зброєю, вибуховими пристроями, а також мало важке військове озброєння та військову техніку.

"Самооборона Криму" від 2014 року сприяє державі-агресору в окупації Криму.

Нагадаємо, у січні підозру оголосили колишньому офіцеру МВС, який очолив захоплення Криму Росією. Колишній керівник республіканської профспілки працівників МВС України зібрав 23 лютого 2014 року позачергове засідання профспілки на якому було створено так зване збройне формування "Самооборона Криму". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції