Прокуратура відмовилась розглядати звинувачення проти Єханурова

Прокуратура забракувала документи про зловживання в Міністерстві оборони - вони не були оформлені належним чином.

Генпрокуратура забракувала матеріали ревізії Контроль-ревізійного управління, які спричинили корупційний скандал у Міністерстві оборони і на підставі яких був звільнений з посади керівник відомства Юрій Єхануров.

Як повідомив перший заступник Головного управління військової прокуратури Василь Козачук, документи КРУ про зловживання в оборонному відомстві не були оформлені належним чином - в них немає деталізації фактів посадових порушень, викладених у матеріалах ревізорів.

Нагадаємо, у травні керівник КРУ Микола Сивульський виступив зі звинуваченнями на адресу оборонного відомства. Він заявив про факти протизаконного відчуження і продажу землі Міністерства оборони, зловживаннях при забезпеченні харчуванням солдатів, а також порушеннях при проведенні військовими тендерних закупівель палива. Всі ці матеріали були направлені ревізорами в Генпрокуратуру.

У КРУ підтверджують, що Генпрокуратура повернула їм результати контрольних заходів у Міністерстві оборони. Проте, як повідомила заступник директора департаменту контролю у сфері органів влади і оборони Тетяна Марчук, у своєму листі слідчі Генпрокуратури не відкидали факту фінансових порушень в оборонному відомстві. "Вони лише вимагали вказати, які збитки і витрати спричинили порушення в Міністерстві оборони", - говорить Тетяна Марчук. За її словами, КРУ розглянуло вимоги і вже повторно направило до Генпрокуратури деякі матеріали перевірки.

У той же час у департаменті спільного нагляду Генпрокуратури уточнили, що поки КРУ не надасть всі необхідні документи в повному обсязі, з інформацією, які збитки нанесли дії чиновників Міноборони, про кримінальну відповідальність і пред'явлення звинувачень не може бути і мови.

На даний момент, говорять у прокуратурі, до роботи над документами КРУ залучені податкова служба, МВС, Пенсійний фонд, інші органи і відомства, і говорити про результати зарано. Окрім звинувачень чиновників Міноборони у земельних порушеннях. Як повідомило джерело в Генпрокуратурі, заздалегідь прокуратура погодилася з позицією Держкомзему, що входить у робочу групу, про те, що операції із землею Міноборони здійснювалися у рамках законодавства. Нагадаємо, Контрольно-ревізійне управління звинувачувало керівництво оборонного відомства в незаконній передачі армійської землі площею 255 га.

Читайте також:

БЮТ: Єхануров незаконно працює в Секретаріаті Ющенка

Єхануров програв суд за крісло міністра оборони

Єхануров поскаржився журналістам на низьку зарплату

Єхануров дав Тимошенко 5-10 днів на вибачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: