Прокуратура відмовилася заважати екс-судді Зваричу помирати від голоду

У Генпрокуратурі вважають, що голодування Зварича позбавлене сенсу. Треба було голодувати тоді, коли був главою ЛААС.

Генеральна прокуратура не бачать в своїх діях у справі екс-судді Зварича порушень закону.

Про це повідомили в прес-службі відомства, коментуючи вимоги Зварича відставки Прокурора.

Зокрема керівник прес-служби відомства Юрій Бойченко впевнений, що Зваричу не варто голодувати, оскільки це позбавлено сенсу.

"Панові Зваричу необхідно було не порушувати закон, будучи главою ЛААС. Тоді він їв і пив, не вважаючи свої дії незаконними. Хай не сподівається, що через його голодування генпрокурор подасть у відставку", - заявив Бойченко, додавши, що відповідальність за харчування підслідних несе керівництво СІЗО.

"Слідство у справі Ігоря Зварича завершене, і тепер він знайомиться з матеріалами своєї кримінальної справи. Суд ухвалить йому справедливий вирок", - підсумував Бойченко.

Нагадаємо, Зварич 20 січня оголосив голодування на знак протесту проти "свавілля і беззаконня" вищих посадових осіб країни: президента, генпрокурора і його заступників, а також голови Служби безпеки України. Він вимагає відставки керівництва Генпрокуратури.

Як повідомила прес-секретар адвоката Тетяна Турчина, Ігор Зварич голодує вже шостий день.

Зокрема, екс-суддя вимагає від президента України Віктора Ющенка публічних вибачень за скоєння ним "антиконституційних дій щодо Ігоря Зварича", зазначених у відкритому листі від 24 серпня 2009 року.

Він також вимагає відставки генерального прокурора Олександра Медведька та його заступників Рената Кузьміна і Віталія Щоткіна, відсторонення від проведення розслідування його справи і звільнення з роботи співробітників Генпрокуратури: прокурора Івана Бабенко, начальника слідчого відділу Жербицького, слідчого Личико у зв'язку з їх "антиконституційними, незаконними діями, фабрикацією справи ".

Також Зварич вимагає відставки голови СБУ Валентина Наливайченка.

Крім того, колишній суддя вимагає розблокування у Львівському СІЗО направлених ним до позовів в суди до вищих посадових осіб та розгляду судами України його позовних заяв, які, за його словами, безпідставно затягуються.

Заступник начальника управління департаменту з питань покарань у Львівській області Мирослав Демків, що Зварич справді повертає незайманою всю їжу, яку йому надають у СІЗО. "Проте стверджувати, що він зовсім нічого не їсть, не можу, оскільки його відвідують дружина та адвокати. Крім того, йому регулярно приходять посилки, бандеролі", - додав Демків.

Читайте також:

Екс-суддя Зварич оголосив голодування і готовий померти

Екс-суддя Зварич просить не допитувати його в "катівнях СБУ"

Генпрокуратура завершила слідство у справі екс-судді Зварича

Екс-суддя Зварич вимагає не обзивати його хабарником

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: