Прокуратура вимагає негайно очистити Київ від снігу

Київська прокуратура вже порушила 7 кримінальних справ за фактами неналежного прибирання столиці від снігу.

Київська прокуратура вимагає від районних адміністрацій столиці очистити вулиці і дороги міста від снігу і льоду. Органи прокуратури направили відповідні подання і розпорядження головам всіх райадміністрацій Києва.

Такі заходи були вжиті в результати проведення органами прокуратури столиці перевірки дотримання райадміністраціями законодавства у сфері впорядкування і утримання автомобільних доріг і вулиць.

Крім цього, органи прокуратури столиці вже за першими результатами перевірки порушили 7 кримінальних справ за фактами неналежного виконання службових обов’язків службовими особами комунальних підприємств, які відповідають за утримання прибудинкових територій.

Також винесено 8 постанов про порушення дисциплінарних проваджень щодо службових осіб комунальних підприємств.

Крім того, в прокуратурі Києва відбулася нарада за участю Контрольно-ревізійного управління в Києві, на якому було ухвалено рішення перевірити, як житлово-експлуатаційні організації міста використовують кошти, виділені на ліквідацію стихійних наслідків.

Нагадаємо, за даними київської мерії, тільки з середини грудня до січня понад 10 тисяч мешканців столиці зазнали травм на вулицях через ожеледицю. Проте голова Шевченківського району стверджує, що цифри занижені втричі.

Читайте також:

За неприбраний сніг киянам повернуть три мільйони гривень

30 тисяч киян травмувалися через неприбрані вулиці

В центрі Києва бурулька розтрощила жінці голову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: