Прокуратура вимагає, щоб Черновецький пускав у Київраду всіх охочих

На думку прокуратури, сесії будь-якої місцевої ради повинні проводитися гласно, і лише у разі потреби - в закритому режимі.

Прокуратура Києва вимагає від мера Леоніда Черновецького відмінити його розпорядження про посилення правил допуску посадовців на пленарні засідання Київської міськради.

У своєму протесті прокуратура наголошує, що Черновецький незаконно і всупереч чинному законодавству обмежив доступ до сесійної зали.

На думку прокуратури, робота Київради, як і в цілому органів місцевого самоврядування, повинна будуватися на принципах гласності, підзвітності і відповідальності перед територіальною громадою.

У зв’язку з цим, на думку прокуратури, сесії будь-якої місцевої ради повинні проводитися гласно, і лише у разі потреби - в закритому режимі.

Також прокуратура відзначає, що певні категорії осіб можуть безперешкодно відвідувати приміщення органів місцевого самоврядування. До таких категорій осіб відносяться співробітники прокуратури, міліції, депутати Верховної ради і їх помічники.

Прокуратура вважає, що, приймаючи своє розпорядження, Черновецький не врахував вказані норми законодавства і створив штучні обмеження для перебування в сесійній залі.

У зв’язку з цим прокуратура припинила дію розпорядження Черновецького і вимагає від мера скасувати його. Прокуратура провела перевірку розпорядження Черновецького про посилення правил допуску на сесії Київради за зверненням народного депутата від НУ-НС Кирила Куликова.

Нагадаємо, мер Києва Леонід Черновецький розпорядженням від 23 листопада посилив правила відвідин засідань Київради охочими.

Читайте також:

У Кличка бояться, що Черновецький обнесе Київраду колючим дротом

Син Черновецького йде з Київради та політики

Черновецького погрожують вивезти на засніжену Троєщину

Київрада попросила Черновецького стати мером Львова чи Дніпропетровська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: