Прокуратура вирішила, що київські чиновники не винні в справі "Еліта-Центру"

Прокуратура відмовилася порушувати справу проти чиновників КМДА в справі "Еліта-Центру", тому що не знайшла складу злочину.

Прокуратура відмовилася порушити кримінальну справу за фактом зловживання владою представників КМДА під час афери "Еліта-Центру".

Громадська організація "Центр правозахисту", яка поєднує інвесторів "Еліта-Центру" повідомила, що прокуратура Шевченківського району Києва відмовилася порушити справу за фактом зловживання владою, службовим становищем і службовою недбалістю посадових осіб Київської міської ради й Київської міської державної адміністрації під час афери групи будівельних компаній "Еліта-Центр".

У постанові помічника прокурора району, яку отримала організація, відмова мотивується відсутністю в діяльності чиновників складу злочину.

Водночас голова правління "Центру правозахисту" Юрій Федоренко не зміг сказати, чому таке рішення прийняла районна прокуратура з урахуванням того, що матеріали справи перебувають у Генеральній прокуратурі.

Федоренко підкреслив, що йому невідомо, яким чином матеріали справи виявилися в районній прокуратурі.

Нагадаємо, у вересні Подільський райсуд зобов'язав Генпрокуратуру перевірити законність відмови Головного слідчого управління МВС порушити кримінальну справу про службову недбалість посадових осіб Києва під час афери "Еліта-Центру".

Раніше МВС передало в Генпрокуратуру матеріали про службову недбалість посадових осіб Києва під час афери "Еліта-Центру".

В 2006 році Головне слідче управління МВС відмовило інвесторам "Еліта-Центру" у порушенні кримінальних справ у відношенні 8 посадових осіб Києва, мотивувавши це відсутністю в їх діях складу злочину.

Читайте також:

Організатору афери "Еліта-Центр" висунуто звинувачення

Постраждалі від афери "Еліта-центру" поскаржилися в ГПУ на МВС

Одному з керівників "Еліта-центру" загрожує 11 років в'язниці

Суд визнав вину КМДА у справі з "Еліта-Центр"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: