Прокуратура вимагає скасувати "незаконні" тарифи Черновецького

Столична прокуратура заявила: рішення КМДА про підвищення комунальних тарифів є незаконним і має бути скасоване.

Київська прокуратура визнала незаконним підвищення житлово-комунальних тарифів для юридичних осіб та зобов’язала столичну владу скасувати своє рішення від 5 лютого.

У рішенні прокуратури зазначається, що "розпорядження Київської міської державної адміністрації прийняті із порушенням вимог чинного законодавства та підлягають скасуванню".

Серед підстав прокуратура називає порушення термінів реєстрації і публікації розпоряджень - з дня оприлюднення проектів не витриманий місячний термін для ухвалення зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб.

Крім того, Київська міськадміністрація порушила законодавство, оскільки не погодила проекти вказаних рішень в представництві Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва.

В прокуратурі також зауважили, що не було погоджено тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води. Причиною стала відсутність висновків Державної інспекції з контролю за цінами щодо економічного обґрунтування витрат.

Враховуючи викладене, прокуратура столиці вимагає скасувати як такі, що суперечать законодавству, розпорядження КМДА про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

"Протест зупиняє дію вказаних рішень та підлягає обов’язковому розгляду у встановлений законом десятиденний строк", - наголошується у повідомленні.

Як повідомлялося, 5 лютого голова КМДА Леонід Черновецький підписав нові розпорядження про підвищення тарифів на комунальні послуги для бюджетних організацій і юридичних осіб. Попереднє подібне його розпорядження було скасоване президентом Віктором Ющенком.

Але 9 лютого Ющенко скасував і нове розпорядження київського голови. Президент заявив, що готовий вжити радикальних заходів, якщо київська мерія не змінить тарифної політики.

Читайте також:

Через протистояння Тимошенко і Черновецького киянам стане ще гірше жити
Ющенко пригрозив Черновецькому прокуратурою
Черновецький: ми тепер заробляємо понад мільйон доларів на день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: