Прокуратура взяла на особливий контроль розслідування вбивства Ноздровської

Прокуратура взяла на особливий контроль розслідування вбивства Ноздровської

Дата публікації
Перегляди
2465
Прокуратура взяла на особливий контроль розслідування вбивства Ноздровської

Facebook/Ірина Ноздровська

Обіцяють вжити всіх заходів для того, щоб причетні до злочину не уникли покарання.

Прокуратура Київської області взяла на особливий контроль досудове розслідування за фактом вбивства юристки Ірини Ноздровської.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

Правоохоронці пообіцяли, що "будуть вжиті вичерпні заходи для того щоб особи, причетні до вбивства, понесли сувору відповідальність".

Наразі у кримінальному провадженні призначено судово-медичну експертизу з метою встановлення причини смерті потерпілої. 

ПРОКУРАТУРОЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВЗЯТО НА ОСОБЛИВИЙ КОНТРОЛЬ ХІД РОЗСЛІДУВАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ ЗА ФАКТОМ ВБИВСТВ...

Posted by Генеральна прокуратура України on Tuesday, January 2, 2018

"Прокуратура Київської області вимагає ретельно відпрацювати поліцією всіх осіб, що контактували із потерпілою напередодні її зникнення, а також і ті, від кого І. Ноздровській надходили погрози, а також інші важливі обставини. Наразі у кримінальному провадженні допитано більше 50 осіб, відпрацьовуються декілька версій вбивства потерпілої", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 1 січня в одній із річок у Київській області знайшли тіло Ноздровської, яка зникла за кілька днів до цього. Жінка особисто вела справу в суді про ДТП, у якій загинула її сестра. Смертельна аварія сталася 30 вересня 2015 року у селі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду. Родичі і друзі Россошанського неодноразово погрожували розправою Ірині та її родині, про що є зареєстровані кримінальні провадження.

2 січня на мітинг до головного управління МВС у Києві вийшли близько 500 людей, які вимагають знайти вбивць правозахисниці Ірини Ноздровської.