Прокуратура заборонила відключати Київ від води і тепла

Прокуратура Києва вимагає від компанії "Київенерго" не відключати від тепло- і енергопостачання компанію "Київводоканал" через борги.

Зокрема, в своєму протесті прокуратура вказала, що відповідно до закону "Про питну воду і питне водопостачання" категорично забороняється відключення об'єктів питного водопостачання і водовідведення від систем енергопостачання.

Крім того, прокуратура вказала на порушення норм закону "Про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення", згідно з якими громадяни мають право на безпечні для здоров'я і життя харчові продукти, питну воду, умови праці, навчання, виховання, побуту, відпочинку, і навколишнє природне середовище, а також закону "Про теплопостачання",  що забороняє відключення від систем енерго-, газо- і водопостачання об'єктів життєзабезпечення і стратегічного призначення.

Нагадаємо, 23 січня компанія "Київенерго" попередила керівництво "Київводоканалу" про припинення електропостачання з 10:00 27 січня.

Київський міський голова Леонід Черновецкий пообіцяв, що не допустить відключення світла і води в Києві. Він підкреслив, що "Київенерго" передало йому списки всіх неплатників, яких він хоче відключити, і пообіцяв особисто вирішити цю проблему.

Читайте також:

Черновецький обіцяє особисто вирішити усі проблеми зі світлом

Черновецький знає, як збільшити бюджет Києва

АМКУ не подарує Черновецькому тарифи на транспорт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: