Прокуратура повторно зачитає обвинувачення проти Тимошенко

Під час минулого засідання Печерського райсуду Тимошенко відмовилася відповідати, чи зрозуміла їй суть обвинувачення. У зв’язку з цим їй повторно зачитають обвинувальний висновок.

Представники прокуратури під час засідання Печерського райсуду Києва розпочали повторне зачитування обвинувального висновку по кримінальній справі екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні службових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році.

Після початку засідання головуючий суддя Родіон Кірєєв нагадав, що 15 липня Тимошенко була видалена із судового засідання. Після цього без її участі та без участі її захисників прокуратура зачитала обвинувальний висновок.

Кірєєв зауважив, що під час минулого засідання Печерського райсуду підсудна Тимошенко відмовилася відповідати на запитання, чи зрозуміла їй суть обвинувального висновку. У зв’язку з цим Кірєєв ухвалив рішення про повторне зачитування сьогодні прокуратурою обвинувального висновку.

Нагадаємо, обвинувальний висновок складається із 73 сторінок. Минулого разу на зачитування було витрачено понад три години. Як і попереднього разу, обвинувальний висновок зачитує прокурор Лілія Фролова.

У Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень. Стаття, яку інкримінують Тимошенко, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Європейський суд може розглянути скаргу Тимошенко за прискореною процедурою

Суд не дозволив американським адвокатам захищати Тимошенко

"Нафтогаз" попросив суд стягнути з Тимошенко 1,5 млрд гривень

Оприлюднено обвинувачення у справі Тимошенко, їй загрожує до 10 років в’язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: