Прокуратура закрила кримінальну справу щодо радника Черновецького

Прокуратура закрила кримінальну справу щодо радника мера Києва Казбека Бектурсунова за розтління малолітніх.

Прокуратура закрила кримінальну справу щодо радника мера Києва Казбека Бектурсунова за розтління малолітніх, заявляє міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Вчора прокуратура закрила цю кримінальну справу. Я особисто звернувся до керівництва Генеральної прокуратури розібратися з цим", - сказав він в п'ятницю на прес-конференції в Києві.

За словами Луценко, в середу міська прокуратура вимагала заяву неповнолітньої, яка нібито постраждала від дій Бектурсунова. Після цього, зазначив міністр, кримінальна справа була закрита.

"Це черговий приклад безвідповідальності чиновників Київської міськадміністрації", - сказав Луценко.

Глава МВС акцентував увагу на тому, що нова заява потерпілої про нібито невиновність Бектурсунова не впливає на хід слідства, оскільки підставою для порушення кримінальної справи була саме перша заява потерпілій.

Луценко підкреслив, що кримінальну відповідальність повинні нести і той, хто "намагався рекетирувати" радника мера, і сам Бектурсунов.

"Я робитиму все, аби була встановлена істина", - завірив глава МВС.

Він також додав, що в п'ятницю офіційно звернувся до заступника генпрокурора Миколи Голомші у зв'язку з "нескоординованістю дій між київським главком (МВС) і прокуратурою".

Зокрема, міністр нагадав, що лише торік київська міліція передала в прокуратуру столиці більше 650 матеріалів по зловживаннях чиновників Києва. "Велика частина з них закрита", - повідомив Луценко.

Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю (ГУБОП) МВС 3 лютого повідомило про затримання головного редактора одного з українських інтернет-видань, який спільно зі студенткою одного з київських вузів вимагав у піар-технолога 250 тис. дол. за нерозголошення в ЗМІ подробиць його інтимного життя. Потерпілим виявився радник мера Києва Леоніда Черновецького з питань взаємодії зі ЗМІ Казбек Бектурсунов.

Читайте також:
Секс-шантаж радника Черновецького: нові подробиці
Міліція перевіряє, чи розбещував радник Черновецького неповнолітню
У Києві редактор Інтернет-сайта вимагав 250 тис. дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: