Прокуратура закрила справу про зникнення "золотого батона" Януковича

Де перебувають цінні речі, знайдені у Межигір'ї, у відомстві сказати не можуть.

Прокуратура Київської області закрила справу про зникнення "золотого батона" та інших коштовностей з резиденції екс-президента України Віктора Януковича у Межигір'ї.

Про це у своєму блозі на "Українській правді" заявив народний депутат, секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції Дмитро Добродомов.

У відповіді прокуратури на депутатське звернення Добродомова йдеться про те, що кримінальне провадження щодо зникнення коштовностей з Межигір'я було закрито у грудні 2015 року через відсутність складу злочину.

Втім, за словами депутата, відповісти, де перебувають знайдені в Хонці цінні речі у відомстві не можуть.

"Тож маємо дилему: або не було ані "золотого батону", ані інших коштовностей із Межигір'я, які виявили журналісти, які були показані у ТВ-сюжетах, і які у підсумку бачила вся країна, або ж правоохоронці їх... знайшли. А якщо так, то на обліку якого відомства перебувають ці коштовності вартістю в мільйони?", - задається питанням Дмитро Добродомов.

Депутат також вважає, що знайдені в Межигір'ї мали б оформити як докази у справі про корупцію та незаконне збагачення їхнього екс-власника Януковича.

Нагадаємо, у лютому 2014 року, після втечі екс-президента Віктора Януковича, його резиденція у Межигір'ї стала відкритою для відвідувачів. У резиденції знайшли величезний корабель, гараж з багатьма раритетними автомобілями та мотоциклами, кілограмова золота монета з зображенням Януковича, золотий батон, зоопарк та багато іншого.

Пізніше з'ясувалося, 9 липня 2013-го, у день 63-річчя Януковича, екс-президенту золотий батон подарував президент товариства "Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе" Володимир Лук'яненко. 

Золотий батон став одним із символів режимного правління Януковича – копії золотого батону продають як сувеніри. Водночас так і не відомо, куди подівся справжній золотий батон після того, як "Межигір'я" стало доступним для багатьох бажаючих поглянути на розкішний маєток екс-гаранта.

ВідеоКуди зник символ корупції з Межигір’я – золотий батон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: