Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура завершить розслідування вбивства Грабовського за 10-15 днів – Матіос

Підозрюбвані у вбивстві адвоката можуть бути причетні до ще одного тяжкого злочину. 

Прокуратура виходить на "фінішну пряму" у розслідуванні вбивства адвоката російського ГРУвця Олександра Александрова Юрія Грабовського.

Про це в ефірі телеканалц "112 Україна" заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"З урахуванням тих результатів наради, яку ми сьогодні проводили, я вважаю, що протягом 10-15 днів ми вийдемо на фінішну пряму, з технічним оформленням всіх відповідних процесуальних документів, на фінішну пряму завершення розслідування підстав, причин і наслідків вбивства", - сказав він.

За словами Матіоса, слідству вдалося встановити ланцюжок обставин, які призвели до смерті Грабовського.

"Над цією справою працює група старших офіцерів СБУ, у складі групи і доктор юридичних наук, і поліграфолог, і люди, які відшукали і затримали колись генерала Пукача", - сказав військовий прокурор.

Анатолій Матіос каже, що підозрювані у вбивстві Грабовського можуть бути причетні до вбивства ще однієї особи, тіло якої знайшли в передмісті Києва.

"Зараз проводяться відповідні експертні дослідження і висновки. Там була також насильницька смерть, вчинена цими двома особами", - повідомив він.

Нагадаємо, 10 березня Національна поліція України почала розшукувати зниклого адвоката ГРУвця Олександра Александрова Юрія Грабовського. 9 березня Грабовський повинен був з'явитися на засідання суду по справі Александрова і Єрофєєва, однак через його відсутність засідання було перенесено.

Тіло зниклого захисника російського ГРУвця Олександра Александрова знайшли в Черкаській області. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що вбивство було добре профінансовано та ретельно сплановано.

Відео Українські адвокати наполягають, що смерть Грабовського пов'язана з професійною діяльністю

Залиште свій коментар

Вибір редакції