Отруєння тварин може бути помстою екс-директорки Київського зоопарку

Отруєння тварин може бути помстою екс-директорки Київського зоопарку

Ілюстрація

Встановлено, що нинішне керівництво не винне в отруєннях.

Прокуратура Києва отримала попередні результати в Київському зоопарку про загибель самки оленя Давида, яка померла вслід за самцем - її теж вбила отрута.

"Експертиза з самця оленя Давида показала, що його отруїли бромдіалоном, тобто щурячою отрутою. По самці остаточної експертизи ще немає, але попередні дані, які ми отримали від управління ветеринарної медицини, говорять про те, що у неї було гостре токсичне отруєння", - сказав старший прокурор відділу прокуратури Києва Владислав Шпаков, пише "Сегодня".

Перевірка показала, що ніхто зі співробітників зоопарку, в тому числі і керівництво, не причетне до отруєнь. Тому кримінальну справу за службовим особам не порушували. Тепер шукати вбивцю оленів буде міліція. Наразі прокуратура зайнялася перевіркою самого зоопарку: як і чим тварин годували, чи часто проводили медогляди і в яких умовах утримуються всі звірі. А ось в зоопарку, схоже, вже знають винного у загибелі оленів.

"Я поговорив зі співробітниками і зоопарку, і керівництвом, вони вважають, що отруєння тварин - це помста колишньої керівниці зоопарку (Світлани Берзіної). Зараз у них через неї заблоковані всі рахунки", - повідомив екс-мер Києва Олександр Омельченко.

Сама Світлана Берзіна вважає не коректним коментувати цю тему: "Я не буду говорити про це".

А директор зоопарку Олексій Толстоухов запевняє, що запасів корму вистачить надовго, а тому заблоковані рахунки не зможуть зашкодити тваринам.

Омельченко заявив, що вирішив тепер встати на захист зоопарку.

"Я навіть звернувся до Кабміну, щоб співробітникам звіринця підняли зарплату. Адже зоопарк, незважаючи ні на що, столиці необхідний", - каже Омельченко.

Нагадаємо, вартість одного слона в середньому 1 млн грн. Ці гроші раніше були готові заплатити політики – екс-мер Києва Олександр Омельченко та депутат Василь Горбаль.

Читайте також:

Екс-мер Києва хоче забрати подарованих ведмежат із "страшного" зоопарку

  У Київському зоопарку повільно вмирає тигр

Прокуратура підтвердила смерть оленя в Київському зоопарку від отрути

Повʼязані теми:

Наступна публікація