Прокуратура знову зайнялася справою Лазаренка

Генпрокуратура відправила на дорозслідування ті матеріали справи Павла Лазаренка, в яких згадується Юлія Тимошенко.

Матеріали справи проти екс-прем'єра Павла Лазаренка, в якому фігурувала Юлія Тимошенко, відправили на дорозслідування.

Про це заявив екс-генпрокурор Михайло Потебенько.

"У свій час саме при мені велося розслідування у справі Лазаренка, де, як відомо, фігурувала і Тимошенко. Коли справу припинили, я вважав своїм обов'язком викласти свою думку про це в офіційному рапорті на ім'я генпрокурора Олександра Медведька", - зазначив він.

"Є неправильним той факт, що слідство дійшло до такої думки, не беручи до уваги свідчення ключових свідків, а, тим більше, що свідчення основних свідків, на яких зроблено посилання, перекручені. Це - неприпустима фальсифікація", - сказав екс-генпрокурор.

"Наскільки мені відомо, постанови про закриття справи проти Лазаренка були скасовані, матеріали відправлені на дорозслідування", - заявив Потебенько.

Екс-генпрокурор зазначив, що "їм поставлено питання про відповідальність тих посадових осіб, якими допущена фальсифікація".

"Навіщо це було зроблено, думаю, генпрокурор Пшонка розбереться. До нього я теж звернувся з офіційним рапортом", - заявив він.

Нагадаємо, 12 років тому Павло Лазаренко був затриманий в аеропорту Нью-Йорка за порушення візового режиму, за підозрою у спробі нелегально проникнути до США. Він звернувся до американської влади із проханням надати йому політичний притулок, однак замість цього Лазаренкові були пред'явлені звинувачення в здирстві, відмиванні грошей і шахрайстві.

Обсяг коштів, переведених Лазаренком до США, оцінювався в 114 млн доларів. За даними ООН, сума розкрадання склала близько 200 млн доларів, або 0,4% внутрішнього валового продукту України.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяли три роки за ґратами, а Луценку лише два

Табачник натякнув, що Тимошенко прийшла в політику з ліжка Лазаренка

Кримінальна справа проти Тимошенко потягнула на 180 томів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: