Прокуратурі не сподобалося, як Черновецький підвищив тарифи

Прокуратура Києва виявила порушення столичною мерією процедури прийняття рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Порушення виявлені в частині проведення громадських обговорень з цього питання.

Про це повідомив прокурор Києва Євген Блажівський, посилаючись на результати перевірки.

"Процедура прийняття розпорядження в частині громадських обговорень не була дотримана, у зв’язку з чим прокуратура внесла припис Київському міському голові для усунення цих порушень", - сказав прокурор.

При цьому Блажівський пояснив, що "ми перевіряли дотримання процедури для видачі цього розпорядження, а також, чи дотримані пільги, передбачені законодавством окремим категоріям громадян", яких у Києві налічується понад 800 тисяч.

Водночас, за його словами, перевірка не встановила порушень прав громадян, що мають пільги в Києві, при прийнятті мерією відповідного рішення.

Між тим, як сказав Блажівський, "що стосується економічної складової підвищення тарифів (мається на увазі економічна обґрунтованість – ТСН.ua), то нами для з’ясування цього скеровано доручення до Державної інспекції з контролю за цінами в м. Києві". "Найближчим часом очікуємо її відповіді", - додав прокурор.

Як повідомляв ТСН.ua, відповідно до рішення КМДА, з 4 листопада 2008 року одна поїздка в метрополітені коштує 2 грн., якщо пасажир купує один жетон на проїзд. Проїзд у наземному транспорті коштує 1,5 грн., якщо купити квиток завчасно в кіоску, і 2 грн. - якщо купити в салоні автобуса, трамвая, тролейбуса.

5 листопада прокуратура Києва почала перевірку дотримання столичною міською державною адміністрацією законодавства під час запровадження нових тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: