Прокурор не чіпає Рудьковського

Генеральна прокуратура відмовила в порушенні кримінальної справи за матеріалами в.о. міністра транспорту Миколи Рудьковського.

Микола Рудьковський
УНІАН
Інформацію про підготовку терактів у Секретаріаті президента Микола Рудьковський взяв з інтернет-сайтів.
Таке рішення Генеральна прокуратура ухвалила, вивчивши матеріали щодо надання неправдивої інформації про підготовку терактів у Секретаріаті президента України. Ці матеріали відомству передала СБУ.

Про відповідне рішення генпрокурор Олександр Медведько повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання журналістів.

"У порушенні кримінальної справи відмовлено за відсутності складу злочину", - сказав він, додавши при цьому: у своїх поясненнях Микола Рудьковський зауважив, що користувався Інтернетом і саме з одного з сайтів він отримав інформацію щодо підготовки терактів, і, виходячи з цього, ухвалив рішення поінформувати про це відповідні служби для попередження правопорушень.

Як відомо, 4 вересня цього року Микола Рудьковський заявив в ефірі “5 каналу” про нібито підготовку Секретаріатом президента України масштабної катастрофи з людськими жертвами. За його словами, він звернувся до Служби безпеки України з вимогою вжити відповідних заходів.

13 вересня прес-секретар голови СБУ Марина Остапенко повідомила, что Служба безпеки дуже ретельно проаналізувала заяви, які озвучував Микола Рудьковський, і не знайшла їм підтвердження.

14 вересня СБУ звернулася до Генпрокуратури з поданням щодо порушення кримінальної справи проти Миколи Рудьковського за поширення завідомо неправдивої інформації про теракти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: