Прокурор: вбиваючи, Лозінський самостверджувався

У Генпрокуратурі стверджують, що провина екс-депутата та інших фігурантів повністю доведена. Адвокат Лозінського продовжує заявляти, що це "кримінальна справа з очевидною політичною підосновою".

Судовий процес у справі екс-депутата Віктора Лозінського, якому інкримінують вбивство селянина Валерія Олійника, завершиться до кінця березня. Незважаючи на те, що з Лозінського зняли частину звинувачень, йому загрожує довічне ув'язнення.

"Віктор Лозінський використав малозначимий привід для побиття Олійника і наїзду на нього автомобілем", - зачитав в суді прокурор Валентин Донченко.

Прокурор додав, що екс-депутат обвинувачується в особливо тяжкому злочині, який вчинив з метою самоствердження, нехтуючи загальноприйнятими моральними цінностями, пише видання "Сегодня".

Лозінський заслуховував обвинувачення, часом червоніючи, чомусь часто тримався за голову. Як пояснив адвокат Лозінського Віктор Грицюк, не виключено, що це не остання зміна обвинувачення: "Скоро почнуться судові дебати. Процес, думаю, завершиться до кінця березня (після дебатів дадуть слово підсудним і оголосять вирок)". На думку адвоката, обвинувачення розсиплеться, тому що це "кримінальна справа з очевидною політичною підосновою", і вбивство Олійника "притягнуте за вуха".

У ГПУ ж стверджують, що провина екс-депутата та інших фігурантів повністю доведена.

Похмуріше за всіх виглядав на засіданні нещодавно заарештований екс-прокурор Голованівського району і приятель Лозінського Євген Горбенко. А от єгер Василь Перепелиця (ще один підсудний) посміхався. "Я нещодавно мився в душі з Луценком!" - кричав він через ґрати (екс-глава МВС Юрій Луценко теж сидить у Лук'янівському СІЗО).

Як відомо, Лозінський теж цікаво проводить час у Лук'янівці. "Він відвідує в ізоляторі тренажерний зал, тренує м'язи", - розповів адвокат Віктор Грицюк.

Нагадаємо, Лозінського з подільниками звинувачують у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника, яке сталося на території мисливських угідь депутата 16 червня 2009 року.

За даними ГПУ, вбивство було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

Сам Лозінський свою провину заперечує. Він стверджує, що лише захищався. Правоохоронним органам він здався сам у березні 2010 року.

Читайте також:

Лозінський в СІЗО нарощує м'язи у тренажерній залі

Справа Лозінського завершується - йому загрожує довічне ув'язнення

Складено список найбезглуздіших "перлів" Лозінського

У справі Лозінського з'явилась молода симпатична білявка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: