Прокурор заявляє, що свідки підтвердили провину Тимошенко

За словами прокурора Лілії Фролової, всі покази свідків підтвердили факти перевищення екс-прем'єром Юлією Тимошенко своїх службових повноважень у 2009 році.

Представник державного обвинувачення прокурор Лілія Фролова вважає, що всі свідки, які у четвер, 28 липня були викликані на допит до Печерського районного суду, підтвердили факти перевищення екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко своїх службових повноважень при підписанні газових угод у 2009 році .

Про це Фролова заявила після завершення чергового судового засідання у Печерському райсуді.

"Всі покази свідків підтвердили звинувачення у вчиненні злочину. Всі фактичні обставини справи, які вони викладали у своїх показах, їх підтвердили повністю. Все це було написано в їхніх показах на стадії досудового слідства", - сказала Фролова.

Прокурор підтвердила, що під час проведення допиту свідків на сьогоднішньому засіданні не було зафіксовано жодних розбіжностей.

"Жодних розбіжностей я не бачу абсолютно. Вони всі підтверджують свої покази", - підкреслила Фролова.

У той же час сама Тимошенко спростувала заяву прокуратури.

"Останній свідок пан Марчук, який очолював "Укртрансгаз" сказав головне, що збитків в 2009 році "Укртрансгаз" не мав. І друге, що він сказав – якби в ту кризу повністю і цілком забезпечували газом країну, як це передбачено документацією, то ми б не протрималися навіть одну добу", - зазначила Тимошенко.

Крім того, за її словами, всі свідки підтвердили, що ціна на газ у 2009 році після підписання контрактів була 232 дол. за тисячу кубометрів, і всі підтвердили, що ця ціна на той момент була вигідна.

Тимошенко також подякувала екс-заступнику генерального прокурора Тетяні Корняковій, яка нібито чітко підтвердила, що всі підписані Тимошенко директиви підписані законно.

"Тільки один свідок із семи, який дав явно неправдиві покази і підтверджував всі обвинувачення, і цей свідок пан Бородін, який підписав довідку про аналіз фінансово-господарської діяльності НАК "Нафтогазу" за три роки", - сказала вона. За її словами, це було єдине свідчення проти неї.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засідання суддя Родіон Кірєєв дозволив допитати у справі Тимошенко екс-голову НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка.

Читайте також:

Кірєєв вигнав бютівця із зали суду за слова "Ваша нечесть" на свою адресу

Прокуратура не припинить домагатися арешту Тимошенко

Суд знову відмовив Тимошенко в залученні американських адвокатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: