Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура АР Крим отримала новго очільника

Він пообіцяв, що жоден факт порушення прав людини на тимчасово окупованому півострові не залишиться без уваги.

 23 жовтня заступник Генпрокурора Гюндуз Мамедов представив прокуратурі АР Крим нового очільника – Ігора Поночовного.

Указ про призначення підписав очільник ГПУ Руслан Рябошапка.

"Ігор Поночовний від 2017 року працював у прокуратурі автономії, пройшов шлях від заступника начальника управління до заступника прокурора. За цей час зарекомендував себе виключно як професіонал, який зможе ефективно продовжити роботу відомства на шляху до деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим", - зазначив Мамедов.

Своєю чергою новий очільник відомства наголосив: "Ми продовжимо реалізовувати ті плани і завдання, які визначені Стратегією розвитку прокуратури АР Крим в умовах тимчасової окупації на 2019 – 2021 роки".

"Жоден факт порушення прав людини на тимчасово окупованому півострові не залишиться без нашої уваги, а винні особи будуть притягнуті до відповідальності як на національному, так і на міжнародному рівнях", - пообіцяв Поночовний.

Колишній очільник прокуратури АРК Криму Гюндуз Мамедов отримав посаду заступника генерального прокурора. Він був прокурором Автономної Республіки Крим від серпня 2016 року.

Відео Рябошапка анонсував переатестацію прокурорів і аудит кримінальних проваджень посадовців

Кількість прокурорів на душу населення в Україні - одна з найбільших у світі, каже він. Тож планує скорочення аж на 25/30 відсотків, але з одночасним якісним ростом прокуратури. Усі кандидати в чесну прокуратуру мають атестуватися. Головні тести - на знання законодавства і перевірка загальних здібностей.    

Рябошапка анонсував переатестацію прокурорів і аудит кримінальних проваджень посадовців

Залиште свій коментар

Вибір редакції