Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокурори на з'їзді через СМС отримали вказівки, за кого голосувати

Зазначається, що до другого туру виборів до КДК пройшли 10 кандидатів

На Всеукраїнській конференції прокурорів напередодні вечірнього таємного голосування за склад Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії делегати отримали вказівки щодо кандидатур через СМС. Про це пише "Громадське" із посиланням на власні джерела, які беруть участь у конференції.

Зокрема, у повідомленнях, які прийшли до прокурорів вказано: "Необхідно обрати до КДКП: 1.Стойко А.В.-Кіровогр.обл. 2.Кравченко Є.Г.-Вінницька обл. 3.Фреїшин Ю.М.-Іваноф. обл. 4.Палінчак О.М.-Закарпат. обл. 5.Мельничук А.В.-ГПУ".

При цьому, до другого туру відбору у КДК пройшли 10 кандидатів. Серед них, найбільше голосів отримали Євген Кравченко, Артем Мельничук, Юрій Фреїшин, Алла Стойко.

Нагадаємо, що до складу КДК повинні входити 11 членів, 5 з яких мають бути делеговані Всеукраїнською конференцією прокурорів до 29 квітня. Окрім того, ще 3 членів комісії будуть призначені від Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, а також до КДК увійдуть 2 науковці та 1 адвокат.

Наразі, як зазначив в. о. генерального прокурора Юрій Севрук, в органах прокуратури на сьогодні вакантними залишаються майже півтисячі посад. Він наголосив, що заповнити вільні посади кадрами можливо за допомогою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії (КДК), яка і вирішує кадрові питання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції