Прокурори обшукали житло Гречківського, але оминули увагою його кабінет

Про наслідки слідчих дій не повідомляється.

Прокуратура обшукала квартиру члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського, але поки що не чіпала його робочий кабінет. Слідчі дії тривали три години, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чи знайшли щось правоохоронці вдома в Гречківського, не повідомляється. Адвокати підозрюваного скептично оцінюють перспективи обвинувачення. Мовляв, прокуратура навіть не змогла надати протокол допиту свідка, який мав передавати хабар працівнику ВРЮ, відео котрого поширили в інтернеті напередодні. "Мені важко сказати, яка послуга коштує 500 тисяч. Розглядаючи це клопотання, ми не побачили навіть допиту директора підприємства. На теперішній час невідомо, чи знає директор підприємства, що його, виходячи з матеріалів справи, юрист з кимось домовлявся про 500 тисяч", - твердить адвокат Ігор Черезов.

ВідеоПрокуратура обшукала квартиру члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського

Службовий кабінет Гречківського зачинений, бо він сам офіційно перебуває у відпустці. У четвер Вища рада юстиції не змогла його ні відсторонити, ані звільнити. Але таки розпочала перевірку, чи порушив фігурант справи присягу. Якщо це доведуть – його неодмінно звільнять. "В законі відсторонення члена Вищої ради юстиції можливе лише у випадку порушення ним присяги. Факт порушення присяги може бути встановлений на підставі перевірки і певних доказів. Ми з цього питання прийняли рішення про звернення до Генеральної прокуратури про надання нам відповідних матеріалів. Тому що крім звернення, до нас не надійшло жодного документа", - пояснив керівник ВРЮ Ігор Бенедисюк.

Сам Гречківський уже збирає гроші на заставу. Йому необхідно протягом п'яти днів сплатити 3,89 млн гривень. Одночасно захист готує апеляцію на обраний запобіжний захід. Стаття про шахрайство, яку інкримінують члену ВРЮ, передбачає покарання у вигляді ув'язнення до 12 років із конфіскацією.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: