"Промінвестбанк" розблоковує рахунки клієнтів

З 20 лютого всі клієнти "Промінвестбанку" одержать повний доступ до своїх грошей.

Тимчасова адміністрація "Промінвестбанку" з 20 лютого скасує мораторій на задоволення вимог кредиторів банку.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив тимчасовий адміністратор "Промінвестбанку" Володимир Кротюк.

"У зв`язку з тим, що ситуація в банку нормалізувалася і є достатньо ресурсів для підтримки ліквідності, тимчасовий адміністратор ухвалив рішення про дострокове розблокування коштів клієнтів банку, які потрапили під дію мораторію. Розблокування коштів, які потрапили під дію мораторію, проводитиметься із завтрашнього дня", - сказав Кротюк.

За його словами, із завтрашнього дня всі юридичні і фізичні особи, рахунки яких були заблоковані, можуть використовувати кошти "на свій розсуд". Він зазначив, що це стосується як рахунків в іноземній валюті, так і в національній валюті.

Як повідомляв ТСН.ua, 7 жовтня 2008 року Нацбанк ввів у "Промінвестбанку" тимчасову адміністрацію. Причиною погіршення фінансового стану ПІБу – як вважається, в результаті рейдерської атаки – стало дострокове відкликання вкладів населення, що викликало ускладнення при проведенні платежів.

15 січня 2009 року російський "Внешэкономбанк" викупив додаткову емісію акцій банку і став власником 75% + 3 акції "Промінвестбанку", а ТОВ "Сігнус" – 12,37%.

Довідка. ЗАТ "Промінвестбанк" (Київ) – акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, створений в серпні 1992 року.

Активи банку на 1 січня 2009 року становили 27,490 млрд. грн., зобов`язання – 24,227 млрд. грн., власний капітал – 3,262 млрд. грн., статутний капітал – 2,002 млрд. грн.

"Промінвестбанк" за підсумками 2008 року скоротив чистий прибуток на 58% порівняно з 2007 роком – до 99,303 млн. грн.

Читайте також:

Щонайменше сім банків обмежили видачу готівки

Українські банки заробили більше мільярда гривень за IV квартал

"Промінвестбанк" отримав перший транш - 390 млн. дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: