"Пропонували "порішати баблом": двох поліцейських, які побили ветеранів АТО у Львові, звільнили

"Пропонували "порішати баблом": двох поліцейських, які побили ветеранів АТО у Львові, звільнили

Щодо ще одного поліцейського-нападника триває розслідування.

Поліцейських із Ковеля та Бережан, які побили ветеранів АТО у Львові, звільнено. Щодо чернівецького копа ще триває службове розслідування. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Троє поліцейських у ніч проти понеділка побили двох чоловіків у середмісті, коли ті саме поверталися додому. За словами потерпілих, нападники поводили себе агресивно й були п'яні. Утекли лише після того, як до них викликали поліцію. Але через кількасот метрів їх уже затримали патрульні, бо ті були закривавлені.

Поліцейських, які побили ветеранів АТО у Львові, звільнили

Поліцейських, які побили ветеранів АТО у Львові, звільнили

Після цього ж намагалися вирішити питання грошима. Як пізніше з'ясовувалося - усі вони поліцейські з різних регіональних підрозділів, а у Львові перебували поза службою. Територіальне управління Держбюро розслідувань уже розпочало кримінальне провадження.

"Вони хіхікаючи розказували, що всі довкола дураки, а їх відмажуть, бо вони самі поліція. Після цього мені дзвонили не менше 4 родичів, двоє з яких є працівниками поліції і пропонували порішати баблом", - розповів потерпілий Андрій Мочурад.

Як ми раніше повідомляли, напад стався на проспекті Свободи у ніч на 16 листопада. За словами потерпілих, поліцейські накинулись на них з кулаками зі спини.

Повʼязані теми:

Наступна публікація