Перейти до змісту
Проректор Університету культури Інна Костиря взяла участь у благодійному Віденському балі

Проректор Університету культури Інна Костиря взяла участь у благодійному Віденському балі

Віденський бал - це розкіш, традиції, краса. Відвідати цю подію - все одно, що опинитися в чарівній казці.

Це грандіозна легендарна подія, яка вже третій рік поспіль проходить в самому серці Києва, під патронатом мерій Києва та Відня. Гостей балу чекала не тільки музика і танці, а й виступи зірок Віденської опери та Національної опери, вишукані страви від іменитого шеф-кухаря, багато спілкування і сюрпризів.

Віденські бали входять до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. Важливі критерії: дотримання бального протоколу, відкриття програми дебютантів та опівнічний виступ.

Над проектом працює колектив із 400 хореографів, декораторів, дизайнерів, сценаристів, стилістів та інших професіоналів.

Щорічний Віденський бал у Києві вже визнаний головною подією року. Високо оцінили бал не лише у Києві, а й колеги з європейських країн, визнавши його одним із найбільш грандіозних балів світу.

Кожного року бальний комітет обирає тематику заходу. Бал, який відбувся 13 квітня 2019 року, став абсолютно особливою подією, він був присвячений Соборності України. Бал показав нову, сучасну Україну через призму високого мистецтва. Ідея динамічних декорацій балу дозволила зробити неповторною кожну хвилину вечора. За рахунок авторського відео-контенту, унікальної світлової партитури, спеціальних ефектів та рухомих конструкцій, кожен номер програми звучав в оригінальному контексті.

Відкрили Віденський Бал 30 пар дебютантів, вони протягом двох місяців старанно та напружено відвідували репетиції. Серед них - професійні танцюристи, музиканти, співаки, актори, чиновники. Так, проректор Київського національного університету культури і мистецтв, Інна Костиря, визнає, що цей бал – це велика подія як для неї особисто, так і для університету в цілому, адже візьме участь в ньому не тільки Проректор, а й студенти факультету хореографії. Інна Костиря зазначає, що це було дуже захоплююче, адже за багато років роботи на керівних посадах в сфері міжнародних відносин та освіти, танцювати, та ще й на такому високому рівні, їй довелося вперше, і цей новий досвід є досить цікавим.

Viennese ball club

Опубліковано Інной Костирей Неділю, 14 квітня 2019 р.

 

Інший відомий танцюрист-дебютант - фіналіст шоу "Танці з зірками" Макс Єжов, правда, на цей раз він в парі не з телеведучою Лесею Нікітюк, а з віце-міс Україна - Кариною Комишною. А ось дебютант - фіналіст шоу "Х-Фактор", співак Кір Каплуновський хотів на балу знайти "свою Попелюшку".

Дебютувала на Балу і співачка, учасниця телепроекту "Голос країни", Аліна Башкіна. Норовлива зірка шоу "Холостяк" Анетті Жернова дебютувала в парі з учасником АТО Сергієм Макаревичем. Позбавлена ​​титулу "Міс Україна 2018" Вероніка Дідусенко танцювала вальс в парі з народним героєм України, військовослужбовцем Павлом Чайкою. Спробували свої сили на паркеті телеведучі Тетяна Бобрикова і В'ячеслав Матюхін.

Як і в усьому світі, 20% від зібраних коштів передадуть на благодійність. Кошти від дорослого балу будуть використані для реабілітації військовослужбовців із зони АТО. Частина коштів з дитячого балу буде передана центру, який допомагає дітям з особливими потребами.

Чим же запам'ятався цей вечір гостям? Класичною музичною програмою з її незабутніми мелодіями Штрауса, Моцарта, Легара у виконанні кращого оркестру "Київ-Класик", під керівництвом визнаного маестро Германа Макаренка. Феєрія звуку та інноваційних декорацій, унікальне 3D-шоу, тривимірні інсталяції зоряного неба, що оживають, проекції аристократичного англійського саду і помпезних середньовічних замків, поєднання етніки та модерну дозволили кожному гостю відчути себе головним героєм цієї неперевершеної постановки.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин