Прорив кордону з Саакашвілі: до "Шегині" прибули учасники акції для оформлення документів

Адміністративні протоколи на цих осіб уже передані до суду. 

Чотирнадцять людей з групи осіб, які незаконно пройшли через державний кордон на ПП "Шегині" вже прибули на цей пункт знову для оформлення документів.

За словами прес-секретаря Держприкордонслужби Олега Слободяна адміністративні протоколи на цих осіб уже передані до суду, передає Інтерфакс.

"Держприкордонслужба України заявляла, що всі особи, які незаконно перетнули кордон в групі з Міхеілом Саакашвілі (екс-глава Одеської обладміністрації– Ред.), повинні знову прибути в Шегині для оформлення протоколів. 14 громадян вже це зробили. Ми оформили адміністративно-процесуальні документи і передали їх до суду ", - розповів Слободян.

Він також зазначив, що в основному це представники ЗМІ, жодного народного депутата серед цих осіб немає.

"Саакашвілі також повинен пройти цю процедуру. Для цього співробітники Держприкордонслужби прибули до готелю" Леополіс "у Львові, де зараз проживає Саакашвілі, щоб ознайомити його з протоколом про незаконний перетин кордону", - прокоментував Слободян.

За його словами, соратники Саакашвілі не пропускають співробітників відомства в будівлю.

Відповідаючи на запитання, які будуть подальші дії співробітників Держприкордонслужби в разі, якщо прихильники Саакашвілі так і не пропустять їх, Слободян сказав, що в такому разі "ми будемо шукати інші форми ознайомлення Міхеіла Саакашвілі з протоколом".

ВідеоПрихильники Саакашвілі влаштували штовханину з правоохоронцями

Нагадаємо, позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. Він в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець", що у Львівській області. Кордону він дістався автобусом. 

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

Держприкордонслужба України назвала прорив у пункті пропуску "Шегині", внаслідок якого Міхеіл Саакашвілі дістався території України, масовим незаконним порушенням державного кордону.  

Наразі Саакашвілі перебуває у Львові. 

Залиште свій коментар