Порошенко-пророк побачив, що Тимошенко не посадять

Залишилось почекати десять днів.

Стаття, за якою обвинувачується колишня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, буде декриміналізована, що прискорить європейську інтеграцію України.

Таке переконання в ефірі одного з телеканалів висловив голова Наглядової ради НБУ Петро Порошенко.

"Хочете знати, що буде з Юлією Тимошенко? Ось запишіть, і подивимося, хороший я пророк чи поганий. Наступного тижня після консультацій з усіма керівниками європейських держав, лідерами фракцій Європарламенту і представниками Єврокомісії буде досягнута домовленість. І народні депутати (сподіваюся, не тільки від правлячої коаліції, але і від опозиції) проголосують за закон про декриміналізацію економічних злочинів. Туди ж потрапить і стаття, за якою судять Тимошенко", - заявив Порошенко.

На його думку, до 11 жовтня (термін, який в пресі вважають остаточною датою оголошення вердикту Тимошенко) президент підпише цей закон, і це сприятливо вплине на наші європейські перспективи.

"Я впевнений, що після цього в грудні буде парафована угода про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі. Більше того, я впевнений, що у нас є унікальний шанс завершити перший етап підготовки до підписання угоди про безвізовий режим", - підсумував Петро Порошенко.

Нагадаємо, під час саміту "Східного партнерства" Євросоюз ще раз висловив свою позицію щодо справи Тимошенко, підкресливши, що вона може ускладнити завершення переговорів про Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Читайте також:

МЗС: Янукович не повинен враховувати критику щодо Тимошенко

Справа Тимошенко може завадити Україні на шляху до ЄС

Тимошенко почує свій вирок на день народження Яворівського

МЗС: Янукович не повинен враховувати критику щодо Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: