Проросійські активісти Криму не проти повернути Західну Україну Польщі

У Криму пройшли мітинги проросійських активістів на підтримку угоди про базування ЧФ РФ у Севастополі. Противників договору вони назвали "ворогами України".

Мітинг за ЧФ РФ у Криму
Новый Регион
Мітинг за ЧФ РФ у Криму
У Сімферополі активісти проросійських організацій провели мітинг на підтримку ратифікації угоди про продовження терміну базування Чорноморського флоту Росії в Криму.

Учасники мітингу схвалили резолюцію, де зазначено, зокрема, що якщо "політики із Західної України продовжать провокувати нестабільність у відносинах з Росією і нав'язувати українському суспільству русофобію", то кримчани будуть змушені публічно засудити пакт Молотова-Ріббентропа, який закріпив анексію східно-польських земель, "з усіма наслідками для Західної України, що йдуть звідси".

Один з активістів "Російської єдності" Сергій Шувайников заявив, що продовження терміну базування флоту спричинить за собою активний розвиток Севастополя і Криму, а ті, хто намагається перешкоджати ратифікації угоди - вороги власної держави.

"Протистояти договором сьогодні можуть тільки вороги України, вороги російсько-української дружби", - сказав він.

Нагадаємо, 27 квітня Верховна рада ратифікувала угоду про ЧФ РФ, за якою російський флот залишається у Криму ще на 25 років після завершення дії попереднього договору – тобто, до 2042 року. Аналогічний закон майже одночасно ухвалила і Державна дума Росії.

Угода також передбачає збільшення орендної плати за базування флоту. Починаючи з 28 травня 2017 року, за розміщення ЧФ в Україні Москва платитиме щорічно до 100 мільйонів доларів. Крім того, Росія погодилася в обмін на пролонгацію угоди надати Україні 30-відсоткову знижку на газ.

Договір, укладений у Харкові президентами Віктором Януковичем та Дмитром Мєдвєдєвим, викликав масові протести з боку націонал-патріотичних сил української опозиції, зокрема прихильників екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-президента Віктора Ющенка.

Читайте також:

Мєдвєдєв і Янукович привітали один одного з тим, що ЧФ залишився в Криму

Тимошенко закликала до дострокових виборів ВР і імпічменту Януковичу

Мєдвєдєв доручив російським військовим зайнятися Кримом

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: