"Російський" Крим не буде підтримувати Януковича

Члени проросійських організацій Криму вважають, що ім'ям Віктора Януковича прикриваються ті, хто розпоряджається півостровом, і закликали лідера ПР відреагувати.

Союзники лідера Партії регіонів Віктора Януковича у президентських виборах-2004 заявляють, що його ім'ям прикриваються ті, хто намагається "монопольно розпоряджатися Кримом у корисливих інтересах".

Про це говориться у відкритому листі Януковичу від партій "Російський блок", Союз і громадських організацій "Російська община Криму", "Цивільний Актив Криму", "Союз співвітчизників", "Крим - процвітання в єдності". Текст листа обнародувала прес-служба партії Союз.

Автори листа відзначають, що якщо на 1 липня вони були готові підписати політичну угоду про створення координаційного центру з підтримки кандидатури Януковича на посаду президента України, то в даний час через позицію, займану кримським спікером Анатолієм Гриценком і куратором Криму від Партії регіонів, вимушені переглянути свою позицію.

"Ніхто з нас не обіцяв кримчанам, що ми сприятимемо задоволенню невгамовної жаги влади і "наполеонівських" амбіцій Анатолія Гриценка (кримського спікера) й одіозних фігур, що стоять за ним", - говориться в листі.

"Та частина кримської організації Партії регіонів, яка дістала можливість віщати на весь півострів від Вашого імені та представники якої обіймають вищі посади в Кримській автономії, фактично прикривається Вашим ім'ям для того, щоб монопольно розпоряджатися Кримом в корисливих інтересах", - пишуть лідерові Партії регіонів його союзники по виборах-2004.

Звертаючись до Януковича, автори листа підкреслили: "До того часу, поки Партія регіонів і Ви особисто конкретними кроками, у тому числі і в кадровій політиці всередині партії, не дасте зрозуміти нам і нашим виборцям, що Партія регіонів як і раніше стоїть на тій же платформі, яку ми всі відстоювали на президентських виборах 2004 року, ми не маємо ні морального, ні політичного права на ту або іншу позицію".

Нагадаємо, рада Кримської організації Партії регіонів вимагає від регіоналаАнатолія Гриценка добровільно піти у відставку з посади голови Верховної ради Автономної Республіки Крим і керівника депутатської фракції "Блок "За Януковича!" у парламенті автономії.

Рада звинувачує Гриценка в "антипартійній діяльності", що виражається в створенні "антипартійної групи всередині фракції "Блок "За Януковича!" у Сімферопольській міській раді", а також у розколі депутатської фракції "Блок "За Януковича!" у ВР Криму.

Читайте також:

Янукович відмовився голосувати руками за підвищення зарплат

Янукович залишив монастир, щоб проголосувати руками

Янукович живе у будиночку на схилі урвища

Янукович: нового Майдану не буде, я переможу з великим відривом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: