Проросійському активісту дали 4 роки за заклик повернути Крим Росії

Активісту "Народного фронту "Севастополь-Крим-Росія" дали умовне тюремне ув'язнення за заклик переписати Конституцію та епітет "окупаційна" відносно символіки України.

Семен Клюєв з адвокатами
Новий регіон
Семен Клюєв (посередині) з адвокатами
Апеляційний суд Криму засудив активіста організації "Народний фронт "Севастополь-Крим-Росія" Семена Клюєва до 4 років позбавлення волі за публічні заклики до зміни території України.

Таке рішення виніс суддя Апеляційного суду Криму Анатолій Трофімцов в п'ятницю в Сімферополі.

З огляду на вік Семена Клюєва, суд визначив, що покарання буде умовним з відстрочкою виконання вироку на два роки.

Клюєву заборонено залишати територію України, при цьому він повинен повідомляти про своє місце проживання та місце роботи правоохоронцям.

Судове слідство у справі ще одного активіста цієї організації Валерія Под'ячева призупинено, оскільки його оголошено у розшук.

Як відомо, 21 січня 2008 Семен Клюєв провів прес-конференцію зі своїми однодумцями в Сімферополі, в ході якої вони закликали скасувати Конституцію Криму, прийняти декларацію про приєднання Криму до Росії, зняти "окупаційну" символіку з держустанов у Криму і вивісити державні прапори РФ. Семен Клюєв оприлюднив прес-реліз такого змісту на прес-конференції, а Валерій Под'ячий написав цей текст.

Цю дія суд оцінив як порушення частини 2 статті 110 Кримінального кодексу як умисні закликb до здійснення публічних дій щодо зміни кордонів України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Читайте також:

Березовський попередив Україну про військову агресію Росії

The Observer: Росія готується до вторгнення у Крим

Лужков звинуватив Ющенка в русофобії та проблемах у Криму

Суд не дав забрати в України Крим

ВідеоПроросійському активісту дали 4 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: