Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проросійські активісти підготували Львів до маршу на честь Дня Перемоги

Марш у Львові на честь 9 травня таки пройде. Проросійські активісти підготували місто до свята і сподіваються, що у "націоналістів-маргіналів" не буде шансів його зіпсувати.

Львів відвідала група активістів партії "Русское единство" з Криму, які мають намір 9 травня пройти ходою по столиці Галичини на честь Дня Перемоги. Мета поїздки – підготовка маршу.

Як уточнили в прес-службі "РЕ", кримську делегацію зустрічали представники Ради ветеранів Львівської області, Російського культурного товариства Львова, Координаційної ради організацій російських співвітчизників західних областей України, Антифашистського комітету, Львівської обласної організації ПСПУ, козацтва.

На зустрічі з представниками цих організацій активісти "Русского единства" і організатори Маршу Перемоги у Львові Сергій Юхін і Михайло Шеремет обговорили спільну участь львів'ян і кримчан у заході, маршрут і формат ходи і мітингу.

Активісти організації пройшли вулицями Львова та визначили на місцевості маршрут руху колон, дізналися, де можуть зупинитися автобуси, якими вулицями буде рухатися святкова хода.

Голова Координаційної ради організацій російських співвітчизників західних областей України Анатолій Бобришев провів кримських гостей по Пагорба Слави, де серед тисяч солдатів і офіцерів Радянської армії спочиває і герой Радянського Союзу, кримський татарин Абдуль Тейфук.

Крім усього іншого Сергій Юхін відвідав відділ культурних заходів Львівської міської ради, де ним були проведені попередні переговори з офіційною владою міста про проведення Маршу Перемоги.

"Поїздка пройшла успішно, ми вирішили конкретні питання. Сподіваємося, що у міськради Львова, обласної адміністрації вистачить розуміння поставитися, на мій погляд, до найголовнішого свята в році, до всеукраїнського заходу з усією відповідальністю, що у львівської влади вистачить розуміння не перешкоджати урочистостям і прямо виконати указ президента України про відзначення Дня Перемоги", - зазначив Сергій Юхін.

"А що стосується радикально налаштованих націоналістів-маргіналів, то, я думаю, правоохоронці не дадуть можливості їм зробити провокативні дії. Зараз вся Європа напередодні футбольного чемпіонату 2012 року дивиться на те, як Львів організаційно готовий до спортивного свята такого рівня, і проведення урочистостей до Дня Перемоги буде ще одним індикатором іміджу України на світовій арені", - резюмував кримський політик.

Нагадаємо, що активісти однієї з кримських організацій, дізнавшись про те, що Львівська міськрада хоче відмовитися від святкування 9 травня, вирішили за свій рахунок доставити бажаючих пройтися вулицями Львова на День перемоги.

Організатори акції підкреслили, що їхній задум - не провокація, а візит дружби до тих, хто "вважає себе нащадками не загарбників, а визволителів західної України".

Читайте також:

Російські націоналісти злякалися проводити марш у Львові

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Ветерани з Криму і Донбасу поїдуть на парад 9 травня до Львова

Залиште свій коментар

Вибір редакції