Проросійські націоналісти підготували 15-метровий прапор до Дня Перемоги у Львові

Активісти "Російського Єдності" і "Родины" пронесуть вулицями Львова 15-метровий червоний прапор. Вони заявляють, що українські націоналісти їм не страшні.

В Одесі в суботу зустрічали 15-метровий червоний прапор, який привезли з Криму. 9-го травня активісти "Російського Єдності" і "Родины" пронесуть цей Прапор Перемоги вулицями Львова. Бажаючих взяти участь в акції уже 800. Вони заявляють, що націоналісти їм не страшні.

На Прапорі Перемоги розписалися сімферопольці та одесити. Після Одеси прапор поїде до Києва, а 9-го травня - до Львова, де проросійські активісти планують пронести його центральними вулицями на Марсове поле і згодом передати ветеранській організації Львова

За словами координатора Всеукраїнської акції "Шляхами перемоги", голови Сімферопольської міської організації партії "Російська Єдність" Сергія Юхіна, націоналістичних провокацій під час акції у Львові не буде, а якщо будуть, то учасники Маршу Перемоги зможуть протистояти їм.

"Я думаю, що націоналісти на Західній України змушені так реагувати, як вони реагують, але, я думаю, що все буде нормально. По-перше, йде підготовка до Євро-2012, і правоохоронці будуть підтримувати порядок належним чином, а по-друге, ми не боїмося, нас достатня кількість, і за нами справедливість і закон України "Про увічнення пам'яті святкування Дня Перемоги", - підкреслив Сергій Юхін.

Також він додав, що на сьогоднішній день більше 800 людей виявили бажання взяти участь в акції.

"На сьогодні для супроводу Прапора до Львова подало заявки більше 800 осіб, але не всі поїдуть, ми проводимо відбір, щоб люди були ідеологічно підготовлені, так як це акт внутрішньо усвідомленої справедливості", - підкреслив Сергій Юхін.

У свою чергу, голова Одеської міської організації партії "Родина" Григорій Кваснюк вважає, що дана акція є показовою для всієї країни.

"Це гарна акція, але вона залежить від того, що відбудеться у Львові 9-го травня, тому що ми вперше їдемо до них відстоювати свої ідеали, а то вони постійно до нас їдуть і говорять, що нам робити, які пам'ятники ставити. Але, я повторюю, ця акція покаже, наскільки жителі Львова підтримують націоналістів", - заявив Григорій Кваснюк.

До акції також приєдналася одеська громадська організація "Дозор".

"Я сподіваюся, що їх (націоналістів, - ред.) там не так багато і правоохоронні органи зможуть захистити мирних людей від провокації. У нас одна мета - вшанувати пам'ять своїх предків, а не влаштовувати побоїще посеред Львова", - зазначила координатор громадянського руху "Дозор" Марія Більчак. За її словами, на сьогоднішній день вже 60 одеситів виявили бажання взяти участь в акції у Львові.

Відзначимо, що ВО "Свобода" обіцяє не дозволити активістам організації "Русское единство" провести марш з нагоди Дня перемоги 9 травня у Львові. Для цього, якщо суд не заборонить марш, активісти партії готові перекрити в'їзд до міста.

Читайте також:

"Свобода" не дозволить російським націоналістам провести у Львові марш 9 травня

Львів заборонив вивішувати червоні прапори на День перемоги

Мер Львова: Бандера та Шухевич - це наші герої

Проросійські активісти підготували Львів до маршу на честь Дня Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: