Прощання з головною продюсеркою ТСН Оленою Несміян у Спасо-Преображенському соборі у Києві: онлайн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Спасо-Преображенському соборі прощаються з продюсеркою ТСН.

Прощання з головною продюсеркою ТСН Оленою Несміян відбувається, 22 червня, у Спасо-Преображенському соборі, що розташований у Голосіївському районі Києва. 

Серце Олени Несміян перестало битись 19 червня. Останні кілька місяців вона боролася з тяжкою хворобою, яка забрала її життя. 

Онлайн-трансляція прощання:

В 1+1 медіа, та й взагалі на вітчизняному телебаченні, складно знайти людину, яка не знала Олену. Вона розпочала свій шлях у ТСН 23 роки тому, в 1997-му – і відтоді ньюзрум став її другим домом. Завдяки їй в ТСН зібралась фантастична команда талановитих професіоналів, що закохані в свою справу. Цей чудовий тандем неодноразово приводив нашу компанію до визначних нагород. Але найголовніші здобутки, що їх Олена приносила регулярно – це любов, повага та співпереживання, які аудиторія відчувала через екран. За час її роботи було створено чимало благодійних ініціатив (зокрема "ТСН. Допомога"), що врятували життя величезній кількості людей.

Відео Пішла з життя головний продюсер ТСН Олена Несміян - якою її запам'ятали

Сьогодні не стало головного продюсера ТСН Олени Несміян. Їй було всього 52 роки. Вона була випусковим редактором першого випуску новин на "1+1" у 1997  і усі ці роки найчастіше залишалася за кадром, але завжди - у вирі головних подій країни. Олена завжди була сповнена сил та планів на життя. І саме такою її запам'ятають.  

Пішла з життя головний продюсер ТСН Олена Несміян - якою її запам'ятали

Залиште свій коментар

Вибір редакції