"Прощавай, відпустко". У Києві через інцидент з літаком білоруської авіакомпанії заблокована робота летовища

Поки невідомо, коли аеропорт відновить роботу в звичайному режимі.

В ніч проти 13 липня в столичному аеропорті "Київ" стався інцидент - борт білоруської авіакомпанії Belavia викотився за межі злітно-посадкової смуги. Аеропорт тимчасово не працює, більшість рейсів скасовані.

Про це повідомляють пасажири, які наразі застрягли в аеропорті в очікуванні своїх рейсів. 

"Аеропорт "Київ" не працює на даний момент. Літак Belavia - Belarusian Airlines виїхав за межі смуги при посадці", - пише Андрій Гулій. 

Аеропорт Аеропорт Київ - Аэропорт Киев Жуляны Global Digital Life не працює на даний момент. Upd: Літак Belavia - Belarusian Airlines виїхав за межі смуги при посадці. WTF

Опубліковано Andrey Guliy Пʼятниця, 12 липня 2019 р.

Canceled-delayed - мій статус на сьогодні «Жуляни» не працюють.

Опубліковано Tetyana Matychak Пʼятниця, 12 липня 2019 р.

В международном аэропорту «Киев» им. Игоря Сикорского борт авиакомпании Belavia выкатился за пределы ВПП. Аэропорт временно закрыт.

Опубліковано Andriy Voronov Пʼятниця, 12 липня 2019 р.

Пасажири, які мали вилітати нічними рейсами скаржаться, що їх протримали в очікуванні майже всю ніч, потім взагалі скасували рейс і вони втратили свої квитки.

На відео користувача tdyoma в Instagram відображене величезне стовпотворіння людей в терміналі. За його словами, спочатку пасажирам його рейсу обіцяли виліт о 9:30, згодом стало зрозуміло, що і в цей час ніхто нікуди не полетить. "Швидше за все ми о 9:30 нікуди не вилетімо, так що прощавай, відпустко", - розповів чоловік. Пізніше він додав: "Коротше ніхто нікуди не полетить, наш рейс скасували, ми вже точно не встигнемо на пересадку на той рейс, що був, купили нові квитки на вечір, попали на 300 євро". 

На онлайн-табло вильотів і прильотів наразі показано, що частина нічних рейсів були скасовані, частина ранкових відкладені на кілька годин. Рейси після обіду, згідно розкладу, поки повинні виконуватися вчасно.

В самому аеропорті ситуацію жодним чином не коментують.

Нагадаємо, авіакомпанія Wizz Air тимчасово змінить аеропорт відправлення рейсів з Києва - замість аеропорту в Жулянах рейси відлітатимуть з Борисполя.

У столичному аеропорту "Київ" на дівчину впала шафа, яку перевозили співробітники летовища

У столичному аеропорту "Київ" на дівчину впала шафа, яку перевозили співробітники летовища

Повʼязані теми:

Наступна публікація