Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Просто впала полиця". У Жовтих Водах вітчим відмовився від зізнання, що сильно побив 4-річну дитину

Дівчинка перебуває на межі життя і смерті.

Чотирирічна дівчинка, що зазнала вдома тяжких травм, і досі перебуває на межі життя і смерті. Її стан вкрай тяжкий, а потрібної для порятунку апаратури у Жовтих Водах немає. Усе місто збирає кошти на допомогу дитині. Водночас поліція намагається встановити, що саме сталося. Вітчим, що попередньо зізнався у побитті дівчинки, тепер стверджує: просто впала полиця.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Маленька Кіра у реанімації десяту добу. Без покращень. Дідусь дівчинки ледь стримує сльози. Каже, з донькою не спілкувався рік через сварку. Тепер не може собі вибачити, що не захистив крихітку.

Дитину до лікарні привезли вже у стані коми. На четверту добу після тяжких травм. Лікарі кажуть: дорогоцінний час втрачено.

"Поки дитина була в свідомості, поки дитина сама дихала, то можна було б переправити в нейрохірургію, дуже просто робиться трепанація черепа - ця гематома забирається, і тоді можна було б відновити все", - говорить керівник медико-санітарної частини №9 Неллі Тарасьєва.

Синці мастила, а погіршення стану списувала на отруєння, - пояснила матір медикам. Вона ще й гроші на картку просила у соцмережах, кажуть обурені жительки міста.

"Дитина побита, у дитини синє обличчя. Подивіться в ці очі! Вона написала, що отруїлася динькою! І випрошувала грошей на лікування дитини. Це фото у нас - як доказ, що над дитиною знущалися".

"Те, що вона чекала три доби, коли дитина помирала на її очах, - це її прямий обов'язок!".

На дівчинку впала полиця, - спочатку пояснила матір. Вітчим теж спершу зізнався, що серед ночі вдарив дитину з виховною метою, але тепер змінив позицію, кажуть у поліції.

"Він говорив, що дівчинка закричала і він начебто її ще хлопнув трішки. Зараз він відмовляється від цих свідчень і в присутності адвоката говорить лише про те, що на неї впала полиця", - розповіла речник ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Відео4-річна дівчинка, що зазнала вдома тяжких травм, досі на межі життя і смерті

Її стан вкрай тяжкий, а потрібної для порятунку апаратури у Жовтих Водах немає. Усе місто збирає кошти на допомогу дитині. Водночас поліція намагається встановити, що саме сталося. Вітчим, що попередньо зізнався у побитті дівчинки, тепер стверджує: на неї просто впала полиця.

4-річна дівчинка, що зазнала вдома тяжких травм, досі на межі життя і смерті

Двері оселі, де дівчинка жила останнім часом разом з матір'ю та її співмешканцем, ніхто не відчиняє. Телефоном матір також говорити не хоче.

Сусіди кажуть, що нічого підозрілого не бачили і не чули.

"Ні криків, нічого! Я взагалі не знала, що тут живе дитина. Він адекватний, нормальний хлопець. Її я практично не знала".

Рідний батько дитини каже, що після розлучення доньку бачив нечасто.

"Таких скарг не було. Просто говорила, що не любить цього Олега. І все. Папа, хочу з тобою бути. А такого, щоб били, не було такого", - каже батько дитини Дмитро Д'яченко.

Натомість у дитячому садку одразу відчули недобре, коли дитина раптом не прийшла, а мати на дзвінки не відповідала.

"Був випадок у лютому. Дитина прийшла в синцях. Проводили бесіду, консультували маму, повністю вона в нас була під контролем. Ніби все владналося, і дитина приходила нормальна", - говорить керівник дитсадка №4 Марина Шкаріна.

Соціальні служби відмовляються від жодних пояснень, допоки триває слідство. А поліція чекає висновків судмедекспертизи, щоб з'ясувати, хто винен у травмах дитини. Поки ж матір і її співмешканець на волі. А рятувати дитя намагаються небайдужі. Люди вже зібрали кошти на ремонт апарата штучної вентиляції легенів. Дитину перевозити не можна.

"Її зараз не те, що транспортувати не можна, її зараз не можна переносити з ліжка на ліжко. У нас апарат ІВЛ просто не призначений для вентиляції дітей. Єдиний апарат, який був більш-менш середнього класу, - зламаний", - говорить лікар-анестезіолог Ростислав Гивчак.

Для порятунку Кіри роблять усе можливе, кажуть медики. Але через згаяний час жодних прогнозів не дають.

Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції