Протестувати проти банків у Києві вийшли лише 100 людей

Пікетувальники прийшли під стіни НБУ та вимагають вирішити банківську кризу.

У Києві біля будівлі Національного банку почалася акція протесту, організована громадською ініціативою "Антикризовий союз".

До будівлі НБУ прийшли близько 100 людей. Вони вимагають від Нацбанку оприлюднити перелік заходів щодо подолання кризових явищ у фінансовому секторі.

Пікетувальники мають намір передати голові НБУ Володимиру Стельмаху звернення. В ньому, зокрема, йдеться про те, що "антикризовий план, який існує в Нацбанку України, виконується безладно і на досить низькому професійному рівні".

На думку учасників акції протесту, наочним прикладом діяльності НБУ є той факт, що "вітчизняна банківська система знаходиться в глибокій депресії".

У зверненні Нацбанк також звинувачується в непрозорій політиці, яка, на думку протестувальників, стала причиною різкого знецінення вкладів українців.

Нагадаємо, акції протесту клієнтів банків проти "свавілля фінансових установ і держави" розпочалися вчора, 23 лютого.

Зокрема, протести проти кредитної політики НБУ відбулися у Києві, Донецьку та Івано-Франківську. Організатори акцій протесту в столиці пообіцяли вивести під стіни НБУ, Секретаріату президента, Кабміну та Верховної ради 5 тисяч людей.

Більшість із них - банківські позичальники, які хочуть домогтися від фінансових установ врахувати їхні інтереси у кризових умовах.

Читайте також:

Тисячі боржників банків підуть протестувати на вулиці

У Донецьку та Івано-Франківську протестували позичальники банків

Профспілки пообіцяли уряду некеровані акції протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: