Проти 8 військовослужбовців-зрадників з Криму відкрили кримінальні провадження

Військова прокуратура почала досудове розслідування

Військова прокуратура Центрального регіону повідомила про початок досудового розслідування відносно військовослужбовців частини, що дислокувалася в Криму, за статтею про державну зраду.

"14.01.2016 військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону Україна в ході досудового розслідування у кримінальних виробництвом за ч.1 ст.408 КК України стосовно 8 військовослужбовців військової частини А1387 (місце колишньої дислокації - АР Крим, м.Джанкой, колишній командир - підполковник Гавриш М.М) встановлено обставини, що свідчать про здійснення цими військовослужбовцями державної зради – злочини передбачені ч. 1 ст. 111 КК України, відповідно, розпочаті кримінальні провадження", - повідомила в суботу прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Згідно з повідомленням, слідство встановило, що зазначені військовослужбовці в період з лютого по травень 2014 року, перебуваючи на службі у військовій частині А1387, надавали Російської Федерації допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, захопленні військового майна, яке належить Збройним Силам України і знаходилося на території зазначеної військової частини, тобто, чинили дії, спрямовані на зниження боєготовності української армії та підрив обороноздатності України.

Крім того, зазначені офіцери, порушуючи директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ від 06.05.2014 № Д-1 "Про особливості проходження військової служби військовослужбовцями Збройних Сил України, пов'язаних з тимчасовою окупацією території України ", не прибули в військову частину А2656 (м.Вінниця), "здійснивши перехід на бік ворога в умовах окупації російськими військами території України ".

За інформацією, переданою прес-службою військової прокуратури, зараз дані військовослужбовці зараховані до списків особового складу Збройних Сил РФ і проходять військову службу за контрактом в авіаційній комендатурі Чорноморського флоту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: