Проти чиновників Черновецького порушено ще одну справу

Прокуратура розслідує факт незаконного виділення чиновниками КМДА кількох гектарів землі в мікрорайоні "Жуляни".

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу щодо посадовців Київської міської державної адміністрації, очолюваної Леонідом Черновецьким, які виділили 3 гектари землі для будівництва в мікрорайоні "Жуляни".

Про це заявив заступник столичного прокурора Григорій Остафійчук. "Органи прокуратури розслідують кримінальну справу щодо службових осіб КМДА, які виділили 3 га для будівництва мікрорайону "Жуляни", - сказав він, зауваживши, що наразі призначено та проводиться судово-економічна експертиза щодо вартості вказаної ділянки.

Нагадаємо, минулого тижня генпрокурор Олександр Медведько заявив, що правоохоронні органи зараз розслідують 18 кримінальних справ щодо правопорушень, скоєних чиновниками КМДА.

Двадцяти двом людям пред'явлені обвинувачення, вісім арештовані, чотирнадцять перебувають на підписці про невиїзд, наголосив керівник ГПУ.

Крім того, він відзначив, що відчуження акцій "Київміськбуду" завдало державі збитків на 100 мільйонів гривень, а акцій "Київгазу", "Київхімволокна" і "Київводоканалу" - на понад 10 мільйонів кожне.

Читайте також:

Проти чиновників Черновецького порушено вже 18 кримінальних справ

Начальника київського управління землекористування взяли під варту

Кириленко вважає правильними арешти деяких чиновників

ВідеоПроти чиновників Черновецького порушено ще одну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: