Проти чиновників Черновецького порушено вже 18 кримінальних справ

За даними Генпрокуратури, незаконні дії столичних чиновників завдали бюджету збитків на кілька сотень мільйонів гривень.

 Правоохоронні органи розслідують 18 кримінальних справ щодо правопорушень з боку чиновників Київської міської державної адміністрації, які працювали тут за час перебування при владі чинного мера Леоніда Черновецького.

Про це повідомив генеральний прокурор Олександр Медведько. "Станом на понеділок у провадженні слідчих МВС, СБУ й податкової перебувало 18 кримінальних справ. Частина з них - фактові, частина - відносно конкретних осіб. Двадцяти двом людям пред'явлені обвинувачення, вісім арештовані, чотирнадцять перебувають на підписці про невиїзд", - описав він ситуацію навколо справ проти чиновників КМДА.

Медведько відзначив, що у провадженні органів прокуратури перебувають 4 кримінальні справи, які були порушені 30 серпня щодо відчуження акцій "Київгазу", "Київхімволокна", "Київміськбуду" і "Київводоканалу".

За словами генпрокурора, по кожній з цих справ збитки становлять більше 10 мільйонів гривень, а по "Київміськбуду" - близько 100 мільйонів гривень. Наразі ці чотири справи спрямовані на досудове слідство в Генпрокуратуру.

"Отут немає ніякої політичної основи... Є порушення бюджетного законодавства й не треба все підводити до зміни влади", - додав Медведько.

Нагадаємо, напередодні СБУ повідомила про те, що її слідчими порушено 5 кримінальних справ проти 8 чиновників столичної мерії.

Крім того, днями правоохоронці заарештували кількох чиновників із команди мера Черновецького. Зокрема, були заарештовані начальник управління з питань землекористування і містобудування Світлана Макеєва та начальник ГУ охорони культурної спадщини Руслан Кухаренко.

Читайте також:

СБУ порушила 5 справ проти 8 чиновників Черновецького

Начальника київського управління землекористування взяли під варту

У Черновецького забрали більшу частину влади в Києві

ВідеоПроти чиновників Черновецького порушено вже 18 кримінальних справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: