Проти держави Україна ведеться 15 судових процесів

Микола Азаров заявив, що проти України ведуться судові процеси по незаконних рішеннях попереднього уряду.

Микола Азаров_2
Микола Азаров
Проти держави Україна наразі ведеться 15 судових процесів. Про це 22 червня на прес-конференції повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров.

"Проти України ведеться 15 судових процесів по незаконних рішеннях попереднього уряду. І якщо Україна усі ці процеси програє і виконуватиме рішення суддів, то двох бюджетів не вистачить", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітражний трибунал 8 червня виніс рішення у тривалій суперечці між компанією RosUkrEnergo AG (Швейцарія), співласником якої є Дмитро Фірташ, і НАК "Нафтогаз України" відносно експропріації "Нафтогазом" у січні 2009 року 11 млрд кубометрів газу, що належав RosUkrEnergo.

Рішення суду підтверджує, що спірний обсяг газу був вилучений "Нафтогазом" з порушенням умов контракту про зберігання газу з RosUkrEnergo, і що "Нафтогаз" зобов'язаний повернути RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів газу, що знаходиться в підземних газових сховищах України, та додатковий обсяг газу у розмірі 1,1 млрд кубометрів як неустойку за порушення умов контракту.

Втім, в адміністрації президента заявили, що Україна зараз не збирається повертати RosUkrEnergo ні газ, ні гроші.

Читайте також:

Азаров оцінив роботу свого уряду на "трійку"

Азаров: жити стало краще, жити стало веселіше

"Газпром" запевнив, що лише він - запорука світлого майбутнього "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: