Проти екс-керівництва Київського зоопарку порушили кримінальні справи

Прокуратура та СБУ порушили багато справ проти екс-керівництва столичного зоопарку. Проте не відомо чи є справа проти екс-директора.

Відносно попереднього керівництва Київського зоопарку правоохоронні органи порушили кримінальні справи. Про це заявив директор звіринця Олексій Толстоухов.

"Багато кримінальних справ порушено прокуратурою, СБУ, управлінням по боротьбі з економічною злочинністю щодо попереднього керівництва зоопарку", - зазначив нинішній директор, пише ЛігаБізнесІнформ.

Разом з тим, він не зміг сказати, чи порушено проти щодо екс-директора зоопарку Світлани Берзіної.

"Ми для всіх цих органів за їх запитами даємо певну інформацію. Однак на якому етапі розслідування, і відносно кого порушуються справи, нам не повідомляють. Після того, як правоохоронні органи повністю розслідують ці справи, вони самі розкажуть про це", - підкреслив Толстоухов.

При цьому, відповідаючи на питання, коли були порушені кримінальні справи, він відзначив, що "справи порушуються постійно".

Раніше повідомлялося, що Контрольно-ревізійне управління в Києві встановило мільйонні порушення в Київському зоопарку. Проте екс-директор звіринця всі звинувачення відкидає.

У зоопарку заявляють, що еколог Володимир Борейко та головний редактор газети "Вечірній Київ" Роман Костриця поширюють неправдиву інформацію про загибель тварин.

Київський зоопарк був визнаний одним з п'яти найгірших зоопарків світу. У дослідженні, проведеному німецькою газетою Bild і організацією захисту тварин PETA, його визнали таким, де не можна утримувати звірів.

Читайте також:

Горбаль та Омельченко куплять слонів за мільйон

Скандал у Київському зоопарку: екологи наполягають – загинуло 500 тварин

Толстоухов-молодший та його колеги відібрали телевізор у зажуреного горили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: