Проти екс-слідчого у справі про отруєння Ющенка порушать кримінальну справу

Колишнього керівника слідчої групи з розслідування отруєння Ющенка звинуватили в недбалому ставленні до речових доказів.

Галина Климович
Сегодня
Галина Климович
Відносно Галини Климович - екс-керівника слідчої групи Генпрокуратури з розслідування отруєння Віктора Ющенка - можуть порушити кримінальну справу.

Про це розповіло високопоставлене джерело в Генпрокуратурі. За його словами, справу можуть порушити вже в п'ятницю.

"Основна претензія до слідчої групи з розслідування отруєння Ющенка полягає в недбалому ставленні до речових доказів. Наприклад, зараз у справі немає жодного зразка крові екс-президента, тому що усі вони були знищені. Знищені навіть пробірки, в яких знаходилися ці зразки", - зазначило джерело.

Крім того, за його словами, слідство поки не має в розпорядженні переконливих доказів того, що екс-президент Ющенко був отруєний.

Нагадаємо, колишній керівник слідчої групи у справі про отруєння Віктора Ющенка Галина Климович у квітні звільнилася з Генпрокуратури. Розслідування гучної справи доручено заступникові генерального прокурора Ренату Кузьміну.

За версією слідства, Ющенко був отруєний 5 вересня 2004 року на дачі тодішнього першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка. З червня 2008 року і до зміни влади цього року Генпрокуратура неодноразово зазначала, що факт умисного отруєння Ющенка повністю доведено.

Читайте також:

Екс-слідчий у справі про отруєння Ющенка: мене віддали в руки кіллерів

Керівник слідчої групи в справі про отруєння Ющенка подала у відставку

Генпрокурор: факт отруєння Ющенка доведений матеріалами справи

Рада закрила слідчу комісію у справі отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: