Проти медиків лікарні, де перебував головний підозрюваний у вбивстві Гандзюк, відкрито кримінальні справи

Проти медиків лікарні, де перебував головний підозрюваний у вбивстві Гандзюк, відкрито кримінальні справи

Фото: УНІАН

Лікарі нібито видавали Владиславу Мангеру неправдиві медичні довідки.

Лікарям Херсонського обласного кардіодиспансеру, де перебував підозрюваний у вбивстві активістки Катерини Гандзюк Владислав Мангер, відкрили два кримінальних провадження. Медпрацівникам інкримінують видавання фейкових довідок главі Херсонської облради.

Про це повідомляють активісти на сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?" у Facebook.

"Головлікар кардіодиспансеру Мазуряк не вперше переховує Мангера від суду. Раніше він прихистив Мангера під час іншого судового розгляду. А ще сумніше - що Мазуряк підставив свій колектив. І їм тепер разом з ним за це відповідати. Ціна такої "послуги" замовнику Катерини Гандзюк - втрата лікарями посади, високі штрафи або й позбавлення волі", - стверджуюють активісти.

Лікарям, як зазначається, може загрожувати відповідальність за двома статтями Кримінального кодексу України: 

  • №343 ч.2 - Вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити запобіганню злочину чи затриманню особи, яка його вчинила; 
  • №366, ч.1 - Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.

Як відомо, 18 червня суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 28 липня без можливості внесення застави Владислава Мангера, якого підозрюють у замовленні вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Судове засідання тривало три дні. Прокуратура заявляла, що адвокати навмисно затягували справу і вимагали, аби Мангера взяли під варту без права внесення застави.

16 червня підозрюваного у замовленні вбивства Катерини Гандзюк Владислава Мангера затримали у херсонській лікарні і привезли до Києва для обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла. Від отриманих опіків Катерина померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство. 

Справа Гандзюк: суд заарештував Мангера до 28 липня

Справа Гандзюк: суд заарештував Мангера до 28 липня

Повʼязані теми:

Наступна публікація