Проти міліціонера, який погрожував журналістці, порушили кримінальну справу

Раніше прокуратура Голосіївського району притягувала міліціонера до кримінальної відповідальності за перевищення службових повноважень і тортури.

Стосовно співробітника міліції, який погрожував журналістці ІCTV Тетяні Круговій, порушили кримінальну справу. Тепер правоохоронець дошкуляє телевізійниці дзвінками.

Про це повідомив керівник продакшн-студії "Жара" Костянтин Стогній. За його словами, у його розпорядження надійшла інформація про те, що раніше прокуратура Голосіївського району притягувала міліціонера Білоуса (який заявив про спробу зґвалтування з боку Кругової), до кримінальної відповідальності за перевищення службових повноважень і тортури.

Він також розповів про останній візит Кругової в міліцію. На виклик правоохоронців він порадив журналістці з'явитися туди в супроводі двох народних депутатів: Миколи Катеринчука (НУ-НС) і Владислава Лук'янова (Партія регіонів), - що й було зроблено.

"Розмова була дивною. У міліції депутатам вичерпних пояснень не надали, перед журналістами не вибачилися. Втім, сказали, що претензій не мають", - розповів Стогній.

Як повідомлялося, наприкінці серпня у журналістки програми "Надзвичайні новини" телеканалу ICTV Тетяни Кругової міліціонери прямо у відділку відібрали і розбили камеру, а також стерли весь відеоматеріал.

За словами Кругової, знімальна група виявила, як у столиці вирощують коноплю. Пізніше за порадою дільничного, телевізійниця принесла частину конопель на експертизу у відділення по незаконному обігу наркотиків Голосіївського району столиці. За її словами, працівники міліції шантажували її і погрожували порушити кримінальну справу за зберігання наркотиків.

Керівник же зазначеного відділу Іван Білорус заявив, що журналістка хотіла його зґвалтувати.

Депутат Верховної ради Микола Катеринчук направив депутатський запит до Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України з проханням перевірити дотримання законодавства під час затримання міліцією журналістки телекомпанії ICTV.

Читайте також:

Київську журналістку звинуватили в спробі зґвалтування шефа міліції

За критику районної влади журналісту пообіцяли відрубати голову

Ужгородського журналіста, який взяв інтерв'ю в Ратушняка, звільнено

Ведучий кримінального шоу заради рейтингів пішов на вбивства

ВідеоСкандал з журналісткою і міліцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: