Проти особистого пілота Тимошенко порушили справу

Проти Давидова порушено кримінальну справу за зловживання службовим становищем. Кримінальна справа порушена також проти екс-міністра транспорту і зв'язку Бондаря.

Проти колишнього заступника міністра транспорту та зв'язку Олександра Давидова, який був особистим пілотом Юлії Тимошенко, порушено кримінальну справу у зв'язку зі зловживаннями службовим становищем.

Про це повідомив глава прес-служби Генпрокуратури України Юрій Бойченко.

Нагадаємо, що це не перша кримінальна справа у Давидова. Першу було порушено 8 липня 2010 Генпрокуратурою за частиною 2 статті 364 та частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу.

Відповідні статті КК – зловживання владою та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, - передбачають покарання до шести років тюремного ув'язнення.

Нагадаємо, Олександр Давидов у 90-х роках був пілотом Тимошенко. З 1996 до 2000 року був гендиректором компанії "ЄЕС-Авіа", яку створила корпорація Юлії Тимошенко "Єдині енергосистеми України".

Як відомо, друга половина 2010 року і початок 2011 ознаменувалися порушенням низки кримінальних справ  проти колишньої глави уряду Юлії Тимошенко та її найближчих соратників.

До речі, кримінальна справа у зв'язку зі зловживаннями порушена також проти екс-міністра транспорту і зв'язку Віктора Бондаря.

Читайте також:

Тимошенко посміялася над репресіями Януковича проти опозиції

Уряд Тимошенко виявився рекордсменом у розтратах

Найгучніші кримінальні справи за 2010 рік

Ющенко: у політиків є дві дороги в тюрму і парламент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: